Антон Яценко: Зарплата нардепа має бути на рівні мінімалки

Опубліковано: 21.10.2016

Народний депутат України Антон Яценко вважає, що зарплата нардепа має бути на рівні мінімальної зарплати по Україні. Про це політик написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Також Яценко наголосив усім, хто переймається цим питанням, що «Проект бюджету на 2017-й рік» прийнятий Верховною Радою тільки у першому читанні, і не проголосований остаточно. Тобто бюджет взятий в роботу і буде коригуватись, в тому числі і у пункті про підвищення зарплат депутатам.

«Бюджет на 2017-й рік ще НІХТО не приймав. У нього будуть вноситись корективи і правки.Також нагадаю, що у цьому проекті бюджету нарешті закладені гроші на кохлеарну імплантацію дітям (слухопротезування), фінансування профтехосвіти і т.д.», – написав Антон Яценко.

Також Яценко нагадав, що 21 жовтня група «партії «Відродження» разом з «Опозиційним блоком» зробили заяву про те, що вони категорично проти підвищення зарплат нардепам.

«Щодо мене, наголошую – вся моя депутатська зарплата йде на допомогу людям. Коли мені телефонують і просять пролікувати дитину, щось придбати у лікарню чи школу, я роблю, не замислюючись. Це знають усі, бо ходять по відкритим мною БЕЗКОШТОВНИМ діагностичним центрам і т.д. А чи не виникає у вас, народ, питання «Де я беру ці гроші?». Відповідь проста – моя депутатська зарплата, якої, до речі, вистачає тільки на пару днів з такою кількістю прохань, йде на потреби округу.(До речі, допомагають і мої близькі, родичі)», – написав Антон Яценко у своєму Facebook.

Нардеп вкотре наголосив, що однозначно виступає за те, що зарплата депутата має бути на рівні мінімальної по всій країні.

Антон Яценко впевнений, що пункт про підвищення зарплат нардепам, виключать із бюджету на 2017-й рік.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.