Гороскоп на 22 жовтня

Опубліковано: 22.10.2016

garoscop4

Овен

Сьогодні цілком можливі серйозні зміни в справах. Не виключено несподівану пропозицію або зустріч з давнім партнером по бізнесу. Буде багато зустрічей, обнадійливих переговорів, можливо, відкриються привабливі перспективи. Побільше рішучості і зосередженості.

Телець

Сьогодні є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій і самообману. Велика ймовірність тертя в робочому колективі. Можливі перебої в подачі електроенергії. Вплив планет нейтральне – можна займатися своїм здоров’ям, господарськими справами.

Близнюки

Цей день дуже сприятливий для мандрівки, особливо якщо врахувати фінансове становище, від якого безпосередньо залежить будь-яку подорож. Ви будете цілком здорові, якщо не брати до уваги загальне пригнічений стан і деяку нервозність. Якщо ви міняєте роботу, то є шанс успішно оформиться на новому робочому місці або приступити до здійснення сміливого проекту. Будьте обережні з літаком.

Рак

День передвіщає успіх у любові, вдалі побачення, культпоходы, вечірки. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків і зборів. Можливі незаплановані доходи, проте майже все доведеться витратити на дітей чи на підготовку до майбутнього від’їзду у відпустку всією сім’єю. Не будьте невдячними.

Лев

Сьогодні Ви бадьорі й ініціативні, всі справи будуть вдаватися. Ви поступово втратите відчуття впевненості в собі. Радісним і корисним виявиться спілкування зі старшими родичами, з друзями. Увечері Ви станете ще більш дратівливою.

Діва

Сьогодні Вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Не виключено, що дехто може неправильно сприйняти Вашу ділову активність і порахувати Вас занадто самовпевненим. Швидше за все, саме цей день дозволить Вам прийти до згоди з партнером або знайти мир у душі. Вечір краще провести в колі сім’ї.

Терези

День може принести чимало двоїстих ситуацій, що вимагають такту і витримки. Напружена домашня атмосфера спонукає Вас провести вечір у товаристві друзів. Того, хто не замислюється про далекі труднощі, чекають близькі неприємності. Вигідно купувати валюту.

Скорпіон

Сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. У відношенні з начальством не рекомендується втрачати почуття міри і такту. Тому розплатіться з кредиторами, тим більше, що незабаром фінансові труднощі змінить успіх. Ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях.

Стрілець

Сьогодні не наробіть помилок на роботі. Всі питання, швидше за все, дозволяється з вигодою для Вас. Вас можуть чекати нагороди або осуду, в залежності від того, як Ви діяли в минулому. Вірогідні побутові клопоти.

Козеріг

День гарний, як для розумової, так і фізичної роботи. Можливі проблеми матеріального характеру, якщо Ви дозволяли собі розслабитися, то вірогідні фінансові труднощі. На роботі, можливо, доведеться вирішувати правові та юридичні питання, звертатися в суд. Фортуна прихильна конструкторам і архітекторам.

Водолій

Сьогодні Ви отримаєте задоволення від будь-якої фізичної навантаження – так Ви скинете напругу, що нагромадилася. Виключно плідний робочий день. Підвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожніх аварій. Підвищиться Ваша ділова активність.

Риби

День підіб’є Вас на суперечки зі старшими. Багато хто сьогодні надто емоційні. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, що вимагає зосередженості. Але не приймайте все так близько до серця.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.