Гороскоп на 23 жовтня

Опубліковано: 23.10.2016

garoscop4

Овен

На цей день не варто планувати ділові зустрічі. Не забувайте, що перш ніж прийняти яке-небудь рішення, необхідно уважно вивчити ситуацію. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне Вас новими ідеями. Ймовірно отримання премії.

Телець

Активний, творчий день. Велика ймовірність того, що Вас попросять заплатити за старими рахунками. Сьогодні може бути прибуток від справи, в яку Ви вклали чимало коштів і енергії, або матеріальне заохочення. Утримайтеся від нестримних бажань у цей день.

Близнюки

День принесе багато тривог і хвилювань, пов’язаних з близькою людиною. Зустріч з коханою людиною буде надзвичайно пристрасною. Можливо, сьогодні, Вам запропонують вигідну справу. Успішним виявиться звернення в органи влади.

Рак

Ви відчуєте сьогодні емоційний підйом, однак ні в якому разі не втрачайте розсудливості. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів. Нові зв’язки з діловими партнерами можуть виявитися досить міцними. Не варто розслаблятися! Вам необхідні сьогодні воля і розум.

Лев

Сьогодні вам краще відпочити: у справах успіху не чекайте. Брехня і спритність Вам не допоможуть – Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Працівники інтелектуальної праці сьогодні укладено вигідні договори на проведення наукових робіт. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

Діва

День відзначений важливими змінами та отриманням несподіваних неприємних звісток. Не виключено, що Ви проведете вечір з близькою людиною в романтичній обстановці при свічках. При зустрічі з коханою людиною, можливі серйозні ускладнення стосунків, аж до сварки. Ймовірні зустрічі з впливовими людьми.

Терези

День сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки і послуг. Нарешті принесе плоди справу, яку Ви вже вважали зовсім нікудишньою. Якщо, ви не перебуваєте в шлюбі, то можливо, треба зареєструвати свій союз. Ваш настрій покращиться.

Скорпіон

Сьогодні Ви зможете почати будь-складна справа. Вас може чекати багато невідкладної роботи вдома. Після обіду Ваш настрій зміниться, Ви відчуєте себе більш зібрано, справи підуть краще. Добре підуть справи у банківських службовців.

Стрілець

Дуже активний, насичений справами і розмовами день. Всі неприємності підстерігають вас сьогодні, сприймайте без емоцій. Не варто планувати на сьогодні серйозну роботу і важливі зустрічі. Захоплений і тривала праця – ось символ сьогоднішнього дня.

Козеріг

День навряд чи буде багатий подіями. Якщо з ранку Ви ще будете клювати носом, то вже години до одинадцятої Ваша внутрішня енергія почне виливатися назовні. Несподіваний інтерес можливо викличе у Вас релігія. Увечері побалуйте своїх дітей новою іграшкою або цікавою книжкою.

Водолій

Сьогодні необхідно набратися терпіння і витримки, щоб уникнути конфліктів з близькими і підлеглими. Ваша прямота і відвертість допоможуть розвіяти недомовленості. Відкладіть вирішення будь-яких фінансових проблем, не підписуйте ніяких документів. Увечері постарайтеся гарненько відпочити, прийміть перед сном теплу ванну для зняття напруги.

Риби

День особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю. Не виключено несприятливий звістка або несприятливий збіг обставин. Ваша розторопність дозволить взятися за кілька справ відразу і кожне довести до кінця. Будьте обережніше стриманішим у фінансових справах.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.