На Черкащині в гуртожитку створили незаконний міні-готель

Опубліковано: 23.10.2016

4-25

Студенти Ватутінського професійного ліцею скаржаться на хабарництво у закладі і підселення у гуртожиток невідомих осіб. Звинувачують у цьому завуча і керівника, інформують “Вісті Черкащини“.

“Головна дійова особа у нас — завуч Валентина Кириленко. У неї екзамени здають студенти і “енки” закривають. На першому курсі я й сама їй за екзамен платила, — обурюється студентка ліцею Олена, 19 років. — Вибору не було. Фінанси в ліцеї і в гуртожитку проходять через неї. З нового навчального року в ліцеї новий директор.”

Проте студенти знайшли оптимальний вихід із ситуації. Вони підписують практику, здають її, оплачують і йдуть працювати на роботу, щоб заробити хоч якісь гроші собі. Стипендія приходить мінімальна і не завжди вчасно, а платити за все треба.

Не менше за побори студентам докучають незнайомці, яких селяють у гуртожиток ліцею. Особливо цим незадоволені дівчата.

“У нас на 3-й поверх частенько заселяються командіровочні або циркачі. І живуть тижнів 2-3. Там половина для студентів, а інша завжди закрита. Це ще й поверх, де живуть дівчата, а командіровочним мужикам по 35-60 років. Вони постійно бухають і до дівчат бува чіпляються, типу познайомитись, випити разом і так далі. А нам це заселення пояснюють тим, що у всьому місті лиш наш гуртожиток такий великий. Вони з нами користуються однією кухнею, і нашим душем, який розрахований на 3 поверхи. Тоді, коли нам дозволяють купатись лише на вихідних, або у деякі дні, то вони купались коли хотіли”, — каже дівчина.

Аби перевірити правдивість слів студентки, журналіст вирішив переконатися на власному прикладі, завітавши до ліцею. За легендою, він приїхав у Ватутіне у відрядження на один тиждень. Керівник ліцею Тетяна Холопова погоджується здати кімнату.

“Ви хочете зняти кімнату? Добре. Бо в нас бувають командіровочні. Доба проживання — 40 гривень. Але ж ви розумієте, в нас не 5-ти зірковий комплекс”, — пояснює Холопова.

Жінка зателефонувала до коменданта гуртожитку Раїси Лещенко, аби та показала кімнату. У двомісному “номері” стоять два деревяних ліжка і стіл. У приміщенні холодно. Раїса Петрівна радить запастись обігрівачем. Окрім цієї кімнати є ще три. Вони також здаються. В коридорі є душ. Ним можна користуватись коли завгодно.

“Якщо захочете ще когось підселити до себе, то доплатите. Бо в нас здаються койко-місця. Постіль ми дамо. Якщо хочете, щоб вам готували, підіть домовтесь з дівчатами в їдальні”, — говорить комендант.

Запитує, чи розраховуватимусь наперед.

«У студентських гуртожитках мають право жити винятково учні чи студенти. У разі крайньої необхідності там можуть поселятися також наукові працівники або викладачі учбового закладу, якому належить гуртожиткок. Нікого іншого селити не дозволяється”, — коментує начальник управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Валерій Данилевський.

 

Джерело: http://v4asno.com/na-cherkaschyni-v-hurtozhytku-stvoryly-nezakonnyj-mini-hotel/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.com

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.