На Черкащині триває осінній призов

Опубліковано: 24.10.2016

???????????????????????????????Осінній призов на строкову військову службу триває. Зауважимо, планове завдання для Черкащини –  526 осіб. Молодих людей призивають до служби в ЗСУ, Нацгвардії, Держспецтрансслужбі. За словами обласного військового комісара Євгена Курбета, нині Черкащина виконала завдання на 80 %, зокрема набрано більше 400 осіб. Повідомляє Черкаська ОДА.

– Найкраще спрацювали в Городищенському, Жашківському, Золотоніському, Смілянському, Христинівському районах, недопрацьовують Умань, Канів, Тальнівський район, – сказав під час координаційної наради в ОДА  Євген Олександрович та закликав райони активізуватися.

Євген Курбет наголосив на тому, що призовники, які проходять строкову службу, не залучаються до виконання завдань в зоні антитерористичної операції. Насамперед вони направляються до навчальних частин, частин забезпечення. Відповідно ж до вимог Генерального штабу, в разі призначення до бойових частин, призовники перебувають в пунктах їх постійної дислокації, що не залучені до несення служби в зоні АТО.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.