Гороскоп на 25 жовтня

Опубліковано: 25.10.2016

garoscop4
Овен (21 березня – 20 квітня)

Можуть виникати дрібні розбіжності, що заважатимуть плідній роботі. Доводиться мати справу з людьми, які вам не дуже симпатичні, причому вам не завжди вдається приховати ті емоції, які ви відчуваєте, тому вірогідні сварки. Вірогідні фінансові труднощі; брати гроші в борг вкрай небажано. Небажано вирішувати важливі проблеми ні професійного, ні особистого характеру, для прояву ініціативи цей день не найсприятливіший. Варто прислухатися до порад старших родичів і досвідчених друзів.

Телець (21 квітня – 21 травня)
Ви проявляєте недоречну марнотратність, легко розлучаєтеся з грошима, купуєте те, що вам зовсім не потрібно. Прагнучи у всьому потурати своїм бажанням, ви відкладаєте справи або не ставитесь до них з належною серйозністю. На світських заходах ви обираєте неправильну лінію поведінки, а тому потрапляєте в незручні ситуації. Небажано в цей день вирішувати юридичні проблеми, оформлювати документи. Поїздки будуть непоганими, якщо ви як слід до них підготуєтесь. День вдалий для спілкування з членами сім’ї, домашніх свят.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Зірки на вашому боці, і ви можете розраховувати на їх заступництво практично у всьому. Труднощі часом виникають, але безумовно не лякають вас: перешкоди, що стоять на вашому шляху, ви долаєте з непідробним ентузіазмом. Добре минають зустрічі з впливовими людьми, на нових знайомих ви справляєте дуже сприятливе враження. Відповідний день для купівлі меблів, предметів інтер’єру. Можна обговорювати справи, пов’язані з ремонтом або переїздом. Багатьох представників знаку відвідають думки про створення сім’ї або початок спільного життя з коханою людиною.

Рак (22 червня – 23 липня)
Встигнути потрібно дуже багато, тому необхідно правильно розподілити сили. Керуйтеся інтуїцією: вона підкаже, коли і що слід зробити. Сприятливий день для ділових переговорів, обговорення питань, що стосуються довгострокового співробітництва або зміни роботи. День буде вдалим для учнів. У другій половині дня можливе легке нездужання, через яке вам доведеться відмовитися від якихось планів, залишитися вдома, щоб відновити сили і підлікуватися. Сумувати вам все одно не доведеться: незвичайні і захоплюючі заняття ви знаходите без зусиль.

Лев (24 липня – 23 серпня)
Напружений день. Частіше звичайного виникають конфлікти, вам важко впоратися зі своїми емоціями, часом через це ви наживаєте собі ворогів. Відносини, в збереження яких ви вклали чимало сил, розвалюються на очах, і ви не знаєте, що робити, щоб якось змінити ситуацію. Цей день стане непростим випробуванням і для Левів- батьків, які з великими труднощами ладнають з дітьми. Рішення сімейних проблем забирає багато часу і сил, ваш авторитет піддається сумніву. У другій половині дня можливе отримання приємних звісток від старих знайомих.

Діва (24 серпня – 23 вересня)
Сприятливий день для ділових переговорів, спілкування з людьми, чия думка для вас важлива. Можливі зміни на краще на роботі, у багатьох Дів з’являється можливість втілити в життя давні плани і задуми. З’являються нові союзники, від яких можна очікувати не тільки розуміння і моральної підтримки, а й цілком реальної допомоги. Відповідний день для обговорення складних справ, інтелектуальної праці. Можна оформлювати документи, складати звіти, будувати бізнес -плани: ви не помиляєтеся навіть у дрібницях.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Багато часу забирають розмови, які тільки на перший погляд здаються безглуздими: мимоволі ви отримуєте важливу інформацію, знаходите нових союзників для реалізації ваших задумів. День підходить для відвідування конференцій та семінарів, а також інших заходів, де можна зав’язати корисні професійні знайомства. Будьте обережні в спілкуванні з новими знайомими, не поспішайте ділитися з ними своїми таємницями і секретами. День добрий для поїздок за кордон і початку вивчення іноземної мови.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Відповідний день для ділових переговорів: ви відстоюєте свою точку зору, нікого при цьому не ображаючи, переконуєте оточуючих у своїй правоті, знаходите нових союзників. Будь-яке співробітництво, якому покладе початок цей день, буде довгим і плідним. Добре минають ділові поїздки. В особистих стосунках не завадить розбірливість: ви легко йдете на контакт, швидко зав’язуєте знайомства, ризикуєте захопитися людьми, які вам зовсім не підходять. Важко скласти правильне враження про тих, з ким ви маєте справу – зовнішній блиск засліплює вас.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
Бережіть свою репутацію: охочих зіпсувати її сьогодні навколо вас предостатньо. Можливі розбіжності з колегами і суперечки з керівництвом. Ваша поведінка багатьом здається надто оригінальною, навіть екстравагантною, але марно охоронці традиційних цінностей закликатимуть вас до порядку: ви вибрали свій шлях і ні за що з нього не зійдете. Можливі приємні сюрпризи, наприклад, несподівані грошові надходження або ділові пропозиції, прийнявши які, ви зможете значно збільшити свої доходи. Самопочуття буде хорошим протягом всього дня, нездужань можна не побоюватися.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Сприятливий день для початку спільної діяльності; особливо плідною вона буде, якщо одним з ваших партнерів стане людина впливова і самостійна. Люди, які вже домоглися успіху, підтримують вас, а от невдахи критикують і заздрять – на їхні зауваження можна просто не звертати уваги. Можна укладати великі угоди, купувати дорогі речі. З точки зору особистих відносин цей день нейтральний; серйозні зміни в цей сфері малоймовірні, що вас цілком влаштовує. День вдалий для проведення оздоровчих заходів, косметичних процедур.

Водолій (21 січня – 19 лютого)
Труднощів у цей день виникає чимало, але всі вони переборні, і ви чудово це розумієте, а тому не здаєтеся, якщо щось йде не так. Можливе зіткнення з впливовим ворогом, над яким ви візьмете вгору, хоч і не без зусиль. Вдається знайти спільну мову з колегами, які раніше здавалися вам налаштованими недружелюбно, а тому не заслуговували довіри. Можливий початок службового роману. У другій половині дня може погіршитися самопочуття, є небезпека простудних захворювань (варто вжити профілактичні заходів). Від довгих поїздок за кермом краще утриматися.

Риби (20 лютого – 20 березня)
Перша половина дня минає дуже вдало: у цей час можна домогтися навіть того, що раніше здавалося абсолютно неможливим. Ви отримуєте підтримку, якої потребуєте, і гроші, які незабаром вам знадобляться. Радують новини, що надходять здалеку. Дещо гірше складається друга половина дня: цей період пов’язаний з погіршенням і самопочуття, і настрою, втратою впевненості в собі. Ви дуже болісно реагуєте на критику, турбуєтеся навіть через невинні зауваження. Заклопотаність чужою думкою заважає вам чинити так, як ви вважаєте за потрібне.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.