Гороскоп на 26 жовтня

Опубліковано: 26.10.2016

garoscop4

Овен

Для ділових людей середовище виявиться дуже вдалою. Ви зможете зіграти на ринку цінних паперів? або візьміть дуже велику угоду, або вас осяє якась бізнес-ідея, яка однозначно не просто має право на існування, а дуже скоро принесе вам дохід.

Телець

Багато завдання Тельців будуть вирішуватися з мінімальними витратами, буде шанс делегувати рутинну роботу помічникам і виділити частину часу для відпочинку.

Близнюки

Хоч самі Близнюки в середу будуть і не налаштовані проявляти ініціативу, але з задоволенням приймуть пропозицію погуляти або сходити в гості до друзів. Головне, щоб це пропозиція виходила від людини, з яким Близнюкам по-справжньому комфортно.

Рак

Вибирайте саму не слизьке взуття, переходьте дорогу тільки на зелене світло, ну і… якщо написано «не стій під стрілою» – нічого під нею зупинятися! Середа небезпечна різними травмами.

Лев

Левам не варто захоплюватися рефлексіями, так як це день практичних дій. Підприємливість, вміння користуватися моментом і отримувати користь із ситуації дадуть набагато більше, ніж концентрація на роздумах, переживаннях.

Діва

У середу Діву краще не провокувати! Навіть незважаючи на її удавану поступливість і безтурботність. Не те що оточуючим, але навіть самої Діви в середу може здатися, що вона – саме спокій і миролюбність, однак тим несподіванним буде раптовий напад роздратування.

Ваги

Зірки радять Терезам виділити час для того, щоб побути наодинці з собою. Без друзів, без всюдисущого колективу, без родичів. Тільки ви і… ви.

Скорпіон

У Скорпіонів є відмінна можливість перейти від слів і роздумів до дій. Можна відправитися на пошуки, зробити ряд поїздок, зайнятися рутинною роботою, перевіркою, налагодженням або ремонтом.

Стрілець

У середу ніякі непередбачені обставини не зможуть збити Стрільця з ритму. Можливо, якісь незаплановані події на час відвернуть його, але це не завадить Стрільцеві зорганізуватися і все-таки довести свої справи до кінця.

Козеріг

Прийшла пора навести порядок у своїй телефонній книжці. Не потрібно сумніватися, видаляйте номери неприємних вам людей, а також тих, хто давно не проявляє інтересу до вашої персони. Життя занадто коротка штука, щоб витрачати її на тих, хто нас не цінує.

Водолій

Не варто намагатися підлаштувати обставини під свої потреби, інакше сили підуть не на продуктивну діяльність, а на безглузду боротьбу з долею.

Риби

У середу зірки будуть прихильні до Рибам! День обіцяє складатися досить позитивно і без особливих потрясінь. Буде час і відпочити, і зайнятися справами. Протягом дня Риб цілком можуть очікувати приємні несподіванки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.