Слідом за першим, другий Айфон Сім відмовився від свого виграшу

Опубліковано: 26.10.2016

%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-3

Змінювати паспорт не збирається, а iPhone 7 йому потрібен заради єдиного відео та популярності. ІнфоМІСТ поспілкувався із першим переможцем акції від “Алло” Сімом Станіславовичем Айфоном.

Раніше його звали Олександром Станіславовичем Юріним. Нині друзі його називають і Сімом, і Айфоном, а рідним поки ще звичніше кликати його Сашком. Швидше за все їм таки доведеться звикати до нового імені та прізвища, бо після акції паспорт змінювати черкащанин не збирається.

– Усі чомусь акцентують увагу на телефоні, а  він мені не потрібен. Я ним користуватися не буду і активувати не збираюся. Єдине, що зроблю, коли отримаю “Айфон”, – це зніму відео, опублікую його на своєму каналі “Ютуб” і розіграю між своїми підписниками, якщо назбирається багато лайків. Я роблю це заради того, щоб прославити своє ім’я і себе як людину, – каже переможець акції.

Представники магазину повідомили йому, що протягом тижня запросять до себе з паспортом отримати виграний приз. Щоб змінити документ, вистачило двох днів. Хлопець зізнається, що його випадок зацікавив та повеселив працівників міграційної служби та РАЦСу.

– Оскільки це викликало сильний інтерес і розвеселило працівників паспортного столу та РАЦСу, то процедура зміни імені та прізвища відбулася досить швидко. Чому? Бо їм справді було цікаво, чи я не пожартував, і чи вийде у мене отримати цей телефон, – розповідає Сім Айфон.

Рідні та друзі підтримали хлопця у такому рішенні: “Сказали, що я – молодець, що усе правильно роблю. Побажали успіхів”. У соцмережах такий вчинок викликав неоднозначну реакцію. Але хлопець через це не хвилюється.

– Люди можуть думати, що хочуть. Одні пишуть, що я – ідіот, інші, що я – красавчик, – коментує черкащанин.

А на питання, чи не думав він, як по-батькові називатимуть його майбутніх дітей, 20-річний хлопець каже, що про це ще дуже рано говорити.

– Я думаю, це буде нескоро, кілька років – це мінімум, а тоді побачимо. Поки не мінятиму, мене усе влаштовує, – каже Сім.

Сім Айфон офіційно не працює. Каже, що завдяки цій акції і з допомогою свого нового імені планує “просуватися у напрямку піару через соцмережі, “Ютуб” та телебачення”. Нині хлопець налаштований на переїзд до столиці.

Нагадаємо, що на Черкащині двоє чоловіків змінили паспорти заради мобільного. Однак вчора у коментарі нашому журналісту один із учасників акції золотонісець Сергій Гаркавенко повідомив, що насправді не змінював імені та прізвища на Айфон Сім: “Це була перевірка на чесність акції, чи будуть вручатися призи звичайним людям, чи заберуть підставні”

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.