В Умані допомагають безпритульним тваринам за допомогою побачень

Опубліковано: 26.10.2016

screenshot_7

Обміняти 10 гривень на побачення і допомогти безпритульним тваринам. Студенти УДПУ запустили благодійний «Аукціон побачень», де жителі міста викладають свої фото, а усі небайдужі, що мають бажання весело погуляти з незнайомою людиною, та допомогти тваринам можуть придбати їх за символічну суму. Пише “Вечірня Умань”.

«Ідея благодійної акції виникла спонтанно, прогулюючись у холодну, погоду побачила голондних собак, які немають ні дому ні притулку. Якщо в такі пасмурні дні, людину може підтримати друга половинка,друзі, чи рідні, то про безпритульних тварин усі забули. Тому і вирішили запустити благодійний «Аукціон побачень», який допоможе зібрати кошти для тварин» – розповідає організатор акції Ліана Ціліцінська, студентка історичного факультету.

Прийняти участь в аукціоні може кожен бажаючий, завантаживши власне фото у ЦЕЙ альбом, з коротким описом про себе.

Зробити ставку на лот (фотографію дівчини чи хлопця, що вам сподобалась) можна ТУТ. Перша ставка, що робиться значком «+» в коментарях, – коштує 10 гривень, кожна наступна 5 гривень.

Аукціон завершується 3 листопада. Його учасники зустрічаються в цей же день, о 18.00 в УДПУ ім. П. Тичини, аудиторія 200, де познайомляться з придбаними лотами, та зможуть їх оплатити.

Для тих хто не має змоги придбати побачення в живу, може зробити це в електронному режимі, надіславши кошти на картку благодійного фонду «Серце друга». Після переказу, зателефонувати до організаторів, повідомивши про оплату лоту, і в замін отримати контактний телефон особи побачення з якою ви придбали.

Номер картки Приват бакну 5169 3305 0878 2361- Тиховська Ніна Миколаєвна БОУБФ «Серце друга»

Контактний телефон організаторів: +380-68-42-4-841 – Ліана Ціліцінська.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.