Гороскоп на 27 жовтня

Опубліковано: 27.10.2016

garoscop4

ОВЕН (21.03-20.04).

Доведеться поборотися і добре попрацювати, зате з’явиться чудова нагода проявити свої найкращі ділові якості. Розслаблятися рано, та й вихідні краще провести з користю, з потрібними людьми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Менше відволікайтесь на чужі успіхи та проблеми. Зараз на першому місці – не тільки робота чи навчання, а й мир і порядок у вашому домі. Вихідні проведіть душевно, з близькими людьми.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Час будувати та реалізовувати більш глобальні плани. Не розпорошуйте свій час та сили на чуже, дрібне та швидкоплинне. Наприкінці тижня не варто ображатися й з’ясовувати стосунки.

РАК (22.06-23.07).

Фортуна готова посміхнутися вам, але тільки якщо теж постараєтеся і не піддастесь лінощам або тихій паніці. Є ризик довіритися нещирим людям, які хочуть використати вашу порядність.

ЛЕВ (24.07-23.08).

Багато чого у діловій чи навіть політичний кар’єрі залежить від вашого настрою. Якщо ви на позитиві, все заплановане буде виходити з першого разу. У вихідні варто поборотися за свій шанс.

ДІВА (24.08-23.09).

Не зовсім ваш тиждень. Часом відчуватимете всередині якусь пружину, готову в будь-яку мить вирватися і змести все на своєму шляху. У п’ятницю добре погуляйте, і настрій покращиться.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Продуктивний тиждень. Але не кваптеся одразу ж святкувати заслужене і розтрачувати зароблене. Перед вами – більш важливі завдання, а для цього слід переглянути деякі свої принципи.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Постарайтеся не тільки плідно працювати з ранку до ночі, а й добре відпочивати. Інакше можливе безсоння та серйозні проблеми зі здоров’ям. У вихідні тримайте себе в руках, не нервуйте.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Не варто розслаблюватися – несподівана зміна ситуації може вимагати напруженої роботи і негайного прийняття рішень. Але вам це сподобається – чим швидший ритм життя, тим цікавіше.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Живіть реаліями сьогоднішнього дня, спустіться з небес, скоротіть витрати. Активніше спілкуйтеся з колегами, партнерами, союзниками. Однак будьте обережні у висловах на чужу адресу.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

У справах, серйозніших за дитячі забави, проявіть тактовність і навіть певну гнучкість, прислухайтеся до голосу своєї інтуїції. Можливо, доведеться приймати серйозне, життєво важливе рішення…

РИБИ (20.02-20.03).

Відкиньте нарешті все зайве, що заважає вам спокійно дихати. Не бажайте собі та людям нічого такого, про що можете потім пошкодувати. У вихідні прекрасно проведете час на дружній вечірці.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.