Плату за комуналку будуть списувати з кредиток

Опубліковано: 27.10.2016

У лютому українців очікує ряд санкцій  за  несплату за комунальні рахунки.

Комунальники заради премій придумали, як зекономити на українцях в опалювальний сезон 2016.

Як прогнозують економісти, колосальні рахунки не зможуть оплатити близько половини українців серед тих, кому не вдалося оформити субсидію. Оскільки середня зарплата – 5500 грн., зрозуміло, і близько 50% українців просто фізично не зможуть платити за комуналку.

Постачальники послуг мають намір жорстко боротися з боржниками. Так як, Теплокомуненерго, водоканали є приватними структурами, і вони оголосять війну навіть дрібним боржникам. Отримати першу тисячу ліцензій приватних виконавців домовилися банкіри і представники сфери ЖКГ.

Національний банк України підготував зміни в інструкції, якими передбачається право такого виконавця на накладення арешту і примусове списання коштів на підставі виконавчих документів, завірених нотаріусом.

Весь рахунок не арештовується, банк спише тільки суму боргу. Але можуть зняти і з кредитного рахунку, якщо там є сума, що перевищує розмір боргу. Заарештовувати з кредитки гроші в «мінус», – прокоментував адвокат, партнера агентства з питань боргів та банкрутства Андрій Авторгов.

 

Також Держава збільшила  суму боргу, після якої починається процедура вилучення житла у комунальних боржників. Як відомо, раніше залишитись без житла можна було, якщо борг перевищує 10 мінімальних зарплат.

Запобіжним заходом для боржників стане звернення комунальників до суду з проханням заборонити боржнику виїжджати за межі України.

1888758

«Гарячий» період  у приватних виконавців розпочнеться орієнтовно у лютому.: Санкції будуть застосовувати  до тих, хто недоплатив за рахунками на суму від 1700 грн і вище.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.