Чергова брехня від члена уманського виконкому

Опубліковано: 28.10.2016
Вчора член виконавчого комітету Уманської міської ради Вячеслав Зозуля, в групі «Політика Умані» у Facebook, зробив пост, яким викликав жваву дискусію серед підписників. Він повідомив, що всі дитячі майданчики в Умані були встановлені виключно місцевою владою.
Проте уже сьогодні народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook спростував слова пана Зозулі.
Парламентар наголосив, що має пряме відношення до встановлення дитячих спортивних майданчиків по всій Умані. А також нагадав, що значну частину коштів в сумі 400 тис. грн., а це близько 60% на їх спорудження виділили народні депутати та депутати облради партії «Відродження».
«Пан Зозуля негідник, який постійно бреше та вводить в оману громадян. Нехай сам відповідає за свої слова», – зауважує народний депутат.
Антон Яценко для підтвердження своїх слів додав відео зі спільної з мером Умані Олександром Цебрієм прес-конференції, де чітко вказується, що це сумісний проект народного депутата із міською владою.
Також народний обранець припустив, що пост Зозулі, це його особиста помста за прохання виключити його з виконавчого комітету міськради.
«Вважаю, що це його своєрідна мені помста. На день міста Умані пан Зозуля публічно, на сторінці у Facebook назвав уманчан бидлом. Я ж ініціював виключити його з виконавчого комітету міськради», – підсумовує Антон Яценко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.