Нардеп з Черкащини задекларував яйця Фаберже і 100 мільйонів

Опубліковано: 30.10.2016

1436192945_mag_1750

Народний депутат Геннадій Бобов подав вражаючу декларацію за 2015 рік.

Подружжя Геннадія та Світлани Бобових можуть похвалитися трьома квартирами. Площа найбільшої з них, розташованої в Києві, 109,3 кв. м, за останньою грошовою оцінкою вона вартує півтора мільйони гривень. Ще дві квартири сімя Бобових має в Київському районі.

У власності родини два житлові будинки у Васильківському районі площею 269 і 508 кв. м. Загальна вартість обох будівель більше мільйону гривень. Також у декларації вказані 4 земельні ділянки в Київській області, 4 – на Черкащині.

Особливо цікавими виглядають цінні речі, що належать Геннадію Борисовичу. Тут і картини, і 2 статуетки слона, і яйця Фаберже, і більярдний стіл, і 4 наручні годинник ( моделі BREGUET і ROGER DUBUIS коштують в районі 30-40 тисяч доларів), і навіть 9 одиниць зброї. Дружина нардепа може похвалитися 4 елітними годинниками (Hublot і Herry Winston) та різноманітними ювелірними виробами, серед яких сережки та каблучки з діамантами, а також дві норкові шуби.

Їздить Геннадій Борисович  MERSEDES-BENS S 500 (коштує в районі 40 тисяч доларів) та ВАЗ-21313. Дружина нардепа кермує розкішним LAND ROVER RANGE ROVER (вартує більше 40 тисяч доларів).

Геннадій Бобов володіє акціями ПАТ “Корсунь-Шевченківське ХПП” (номінальна вартість – 1,3 млн грн) і копоративними правами 12 підприємств: ТОВ «Панда» (має частку у 80 % від загального капіталу, вартість у грошовому еквіваленті більше 120 мільйонів гривень), ПП «Калиновий рай», ПП «Шанс», СТОВ « Ім. Ватутітно», СТОВ «Ім. Богдана Хмельницького», СТОВ «АФ Злагода», ПП «Кропс», ТОВ «Украгроспілка», ТОВ «Сахарок», ТОВ «Інтер Філд», ТОВ «Щедрі Роси», СТОВ «Агрофірма Корсунь».

Геннадій Борисович є кінцевим бенефіціаром 13 підприємств, його дружина – ще 4-х За 2015 рік

Геннадій Бобов отримав дивіденди від ТОВ “Панда” у розмірі понад 41 млн грн., тоді як його дружина на цьому ж підприємстві заробила 60 млн грн. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у Світлани Бобової склав 124 тис. грн.

Нардеп та його дружина мають основні місця роботи, де за минулий рік вони заробили відповідно 70 та 32 тис. грн.

Геннадій Бобов має 100 млн грн. та 2,5 млн доларів готівки, ще 1,8 млн доларів у його дружини

Згідно з декларацією, нардеп витратив понад 11 млн. грн. Покупки, серед яких одяг, побутові речі, рухоме майно, посуд, лікування здійснював в Німеччині, Італії, Франції , Швейцарії та США.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.