Уманські каратисти достойно показали свої можливості на відкритому чемпіонаті України

Опубліковано: 31.10.2016

14910395_1204703402902047_6365997556258801272_n

Два золота, чотири срібла та п’ять бронзових винагород привезли уманські каратисти з відкритого чемпіонату України з шинкіокушинкай карате, що відбувся 28-29 жовтня в Київі. Організатором змагань виступила ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України». Повідомляє Катерина Слуцька, одна з найсильніших каратисток Європи.
Загалом понад 300 спортсменів з усієї України взяли участь у «OPEN CAP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE». Черкаську обласну федерацію шинкіокушинкай карате представляло 15 уманських спортсменів під керівництвом тренера та голови цієї організації Слуцької Катерини. Заслужене звання чемпіонів України здобули юні уманчани Дмитро Володимирович Миронюк та Рєната Бєгунова, виборовши достойну перемогу у нелегких боях із суперниками у розділі «куміте». Срібними призерами стали уманчани Віштал Андрій, Миронюк Михайло, Марченко Каріна, Коробань Данііл. Бронзою відзначені Казановська Крістіна, Гевеленко Микола, Чонка Іван, Багрій Василь, Миронюк Дмитро Іванович. Четверті місця посіли Оханський Олександр, Трухін Дмитро, Ярошенко Євген, Секретарюк Владислав.


Віктор Лященко – голова ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України» відзначив надзвичайну згуртованість та взаємопідтримку в команді уманчан. Адже, командний дух підтримується, як тренером, так і батьками спортсменів, що активно вболівають за своїх юних каратистів на усіх змаганнях.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.