Тальнівець Дмитро Безуглий загинув від кулі снайпера

Опубліковано: 01.11.2016

55_tn

У ніч проти понеділка в АТО загинув 34-річний тальнівець Дмитро Безуглий. Кажуть, куля російського карателя-снайпера поцілила йому в голову. Повідомляють Вісті Черкащини.

“Дмитро Петрович народився 1982 року в Тальному, – каже заступник військового комісара Петро Закревський. – Навесні цього року прийнятий до Збройних Сил за контрактом. Службу проходив у 72-й окремій механізованій бригаді”.

“Діма довго не давав згоду на контракт, але його таки “вломили”. Чи то роботи не було, чи шо інше, не знаю, – каже, плачучи, сусід. – Був у самому пеклі на передовій у Авдіївці. Горе велике”.

У вівторок зранку тіло бійця ще не привезли додому. У дворі чути душевний біль, крик і плач. Плачуть і сусіди.

“Це дуже хороша сім’я. Хороші сусіди. Батьки Дімині на пенсії. Мама в медицині весь вік пропрацювала. Там зараз і його сестра працює, в лабораторії. Батько працював на паровозі. Тепер у “Комунальнику” сторожує. З першою жінкою у Діми не склалося життя. Вона з Мошурова. Залишилося дві донечки-розумниці. Женився вдруге. Взяв жіночку із Смілянського району. Мали спільну дитинку. Жили добре, і треба ж було такому горю статися”

Це вже сьомий загиблий тальнівець у зоні проведення АТО. Раніше не повернулися з війни Сергій Ярошенко, Євген Геш, Віталій Малиш, Віктор Мельниченко, Олександр Шевцов. Наприкінці серпня у Папужинцях поховали загиблого Василя Івченка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.