Очільника Уманського відділу поліції Віталія Школенка – звільнено

Опубліковано: 02.11.2016

1430331580_uman

Одіозного правоохоронця, виконуючого обов`язки голови Уманського відділу поліції Віталія Школенка звільнено з посади. Правоохоронець був вимушений подати рапорт. Про це на своїй сторінці у соцмережі написав народний депутат України Антон Яценко.

Нагадаємо, пан Школенко запам’ятався уманчанам, як неохочий борець із злочинністю., тому у жителей міста та їх нардепа було багато претензій до керманича поліції.

На думку народного депутата Антона Яценка, обраного по 200-му окргу ((Умань, Христинівка, Монастирище та прилеглі райони, села Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району), саме Школенко займався кришуванням  продажу наркотиків, що є неприпустимо для правоохоронця.

Зауважимо, що нардеп  Яценко неодноразово акцентував увагу на діяльності поліціянта та звертався до всіх інстанцій, в тому числі і Генеральної прокуратури України, вимагаючи його звільнення.

«Після тривалого часу боротьби з недобросовісним поліціянтом, справедливість взяла гору. Сподіваюся, це буде наукою для всіх нечистих на руку правоохоронців!», – так прокоментував звільнення Школенка парламентар на своїй сторінці у Facebook.

Антон Яценко додав, що і надалі боротиметься з недоброчесними правоохоронцями і зробить усе, щоб у межах його округу не проквітала наркоторгівля, а бездіяльність правоохоронців не залишалась безкарною.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.