Гороскоп на 3 листопада

Опубліковано: 03.11.2016

garoscop4

Овен

Для Овнів день благополучний, найбільш вдала перша половина дня. Очікується комфорт або якась (не обов’язково матеріальний) вигода в подорожах, в гостях у малознайомих місцях. Не виключено приємний сюрприз, легкий флірт.

Телець

Все буде залежати від вашої уважності. Перевіряйте кожну букву, кожне слово. Один невірний крок-і все, що ви задумали, може зламатися. Тому зірки настійно рекомендують максимально сконцентруватися і не розслаблятися.

Близнюки

У четвер Близнюки можуть відчувати серйозні сумніви, що заважають їм прийняти якесь важливе для себе рішення. Втім, якщо з-за цього Близнюки здадуться комусь надміру нерішучими, то даремно.

Рак

Хороший день для Раків, захоплених поточною роботою. Рутина сьогодні невимушено сусідить з несподіваними поворотами подій, романтичними або творчими моментами, натхненням. Важливою сполучною ланкою в спілкуванні з людьми буде духовне або емоційна єдність.

Лев

Нагорода чекає свого героя. Правда весь день доведеться дійсно геройствувати. Але ви це любите, так що до вечора готуйте п’єдестал, черговий лавровий вінок і готуйтеся вислуховувати хвалебні промови на свою честь.

Діва

У четвер у Діви цілком може загостритися материнський (ну, або батьківський) інстинкт. Не дивно, якщо протягом дня вам будуть неодноразово приходити в голову думки про продовження роду і зміцнення відносин з коханою людиною.

Ваги

Терезам день дарує додаткову свободу. Можна не дотримуватися строгих правил, відступити від етикету, графіка, професійних норм. Допомога прийде не з офіційними каналами, а від друзів або з несподіваного джерела.

Скорпіон

Маленька подорож буде вам на користь, наприклад, в передмістя або на дачу до друзів, щоб закрити сезон, або… загалом, будь-який привід виїхати з міста зустрічайте на ура.

Стрілець

У четвер Стрілець готовий буде звивається вужем, аби тільки переконати оточуючих у своїй правоті! Інше питання, навіщо це Стрільцеві потрібно? Не краще витратити цю енергію на досягнення реальних цілей?

Козеріг

Знахідки і відкриття можливі зовсім не там, де ви чекаєте. Може викликати особливе хвилювання який-небудь специфічний нюанс духовного життя. Не виключено підвищений інтерес до тенденціям в моді, мистецтві, політиці.

Водолій

Краще зайвий раз промовчати, ніж потім виконувати непосильні зобов’язання. Навіть якщо вас попросять про допомогу, міцно подумайте, а чи вистачить у вас сил і, що важливо, часу.

Риби

У четвер день у Риб обіцяє пройти під знаком підвищеної активності й діловитості. Більше того, своєї власної активності Рибам видасться недостатньо, тому вони зроблять все, щоб як-небудь запрягти в свої справи оточуючих.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.