Антон Яценко: Прошу любити і жалувати мене таким, яким я є!

Опубліковано: 04.11.2016

8f841d102d674b930df473997b48ebc0-1

Народний депутат України Антон Яценко, якого ЗМІ звинуватили у кнопкодавстві, на сторінці у соціальній мережі Facebook висловив свою жорстку і принципову позицію з цього приводу.

«На жаль, деякі представники парламенту часто фізично не бувають на місцях, щоб голосувати злагоджено і консолідовано. Якщо відсутні колеги просять за них натиснути кнопку, і ця позиція погоджена всередині фракції, то я вважаю своїм обов’язком проголосувати, бо Парламент має працювати і приймати важливі закони (соціальні, євроінтеграційні, судові реформи, тощо). Остогидли сьогоднішні подвійні стандарти. Якщо всі такі чесні і справедливі, давайте приймати рішення на законодавчому рівні: прогульників – карати, позбавляючи мандату, а у систему для голосування вносити жорсткі зміни – вводити в експлуатацію сенсорну кнопку і скорочувати час для її натиску», – пише Яценко.

Нардеп обурений, що такі, як він – нормальні працюючі депутати, які ходять на сесію, пишуть закони, подають правки, працюють з виборцями і вважають своїм обов’язком зробити так, щоб парламент приймав важливі рішення, мають виправдовуватись перед ЗМІ за те, що насправді працюють.

«Звертаюсь до усіх, кому не зрозуміла моя позиція: Можете писати скільки завгодно, де завгодно і що завгодно. Я завжди буду керуватись політичною доцільністю в своїх діях. І якщо на кону важливі для країни і її людей закони – голосуватиму безсоромно! Бо не пробачу собі, якщо не вступить у дію, наприклад, передбачена «Проектом бюджету на 2017-й рік» програма по слухопротезуванню дітей, чи якісь інші соціально-важливі закони, над якими ми «б`ємось» роками», – наголосив парламентар.

Антон Яценко пообіцяв, що завжди, не звертаючи увагу на плітки і осуд недругів, буде робити все, щоб полегшити життя своїм виборцям.

«Тому прошу любити і жалувати таким, який я є. Насправді, мені огидний «Рух «Чесно» та йому подібні, через «лапи» яких пройшли майже 100 «депутатів-кнопкодавів». Ви краще боріться з тими, хто нічого не робить і прогулює сесії, відверто ігноруючи власний народ, а не засуджуйте тих, хто реально працює! Чи може краще не працювати?», – додав народний депутат Антон Яценко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.