На Черкащині кухарі санаторної школи крали харчі з їдальні

Опубліковано: 06.11.2016

1390831618

Несподівану перевірку влаштувало обласне керівництво в Тальнівській санаторній школі-інтернат. Комісія з обласного центру завітала до Тального в середу, 2 листопада. У підсумку усі кухарі змушені були написати заяви на звільнення. Однак у цих заявах досі не проставлено дату. Повідомляють “Вісті Черкащини“.

– Комісія прибула без попередження, – розповідають у школі. – Кухарі були застукані зненацька.У загашниках познаходили м’ясо, крупи, борошно та інші продукти, які злодюги просто не встигли винести.

Начальник обласного управління освіти Валерій Данилевський підтверджує цю інформацію.

– Перевірка була комплексною – перевіряли роботу педагогів та допоміжного персоналу. Звісно, найбільше зауважень до їдальні. Виявлено крадіжки. У каші не знайшли масла. Кухарі почали запевняти, що масло кидали. Але наші фахівці теж не перший день працюють. Залили кашу водою. Масло не спливло. Притиснуті до стіни кухарі почали виправдовуватися. Мовляв, забули вкинути. Така ж ситуація із м’ясом. У десяти порціях борщу м’яса було менше половини від норми. Питаємо: “Де м’ясо?”

– Мабуть, уварилося, – відповідають.

Кажуть, що згодом усе, чого бракувало в порціях, згодом було знайдено в торбах, які готувалися винести. Згодом комісія пішла в школу та гуртожиток. Виявили, що як для такого великого приміщення, там перебуває надто мало дітей.

Валерій Вікторович обережно говорить про покарання для винних.

– Мої працівники – не прокурори і не поліцейські. Я маю право звільняти лише директора та педагогів. До вчителів, між іншим, теж є купа зауважень. А поварів і технічних працівників має звільняти директор. Я написав розпорядження й директор у місячний термін має його виконати. Не виконає – буде інша розмова.

Нагадаємо, що наприкінці липня помер багаторічний директор санаторної школи Олександр Павленко. Через місяць директором було призначено Людмилу Постоловську.

Санаторну школу в Тальному було відкрито в 2007 році на базі старої школи-інтернату. Тут навчаються й лікуються діти із хворобами серця. Школу фінансують із обласного бюджету. Учні мають п’ятиразове харчування.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.