Антон Яценко оприлюднив список доріг, які відремонтують в Умані до кінця року

Опубліковано: 09.11.2016
20161109_210010
До кінця року в Умані відремонтують 18 доріг. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат України Антон Яценко і виклав список доріг, які приведуть до ладу.
“Як я вже повідомляв, Верхвона Рада підтримала мою спільну з Уманським міським головою Олександром Цебрієм, губернатором Черкащини Юрієм Ткаченком та іншими колегами-депутатами ініціативу щодо ремонту доріг в Умані. Викладаю список шляхів, які ви не впізнаєте вже у цьому році”, – написав Антон Яценко.
Також нардеп подякував усім, хто долучився до роботи і підтримав його ініціативу.
“Люди заслуговують на хороші дороги!”, – переконаний Антон Яценко.
Нагадаємо, що нардеп вже давно працює у цьому напрямку. За сприяння Яценка відремонтовано багато міжселищних доріг, а деякі шляхи ще в процесі ремонту.
Нещодавно закінчився ремонт дороги с.Доброволи – с.Танське Уманського району, центрального шляху по вул.Шевченка у с.Вишнопіль Тальнівського району та повороту від Вінницької траси в с.Мала Севастянівка до м.Христинівка. Також ремонтеі роботи закінчують на дорозі від Бершадської траси до села Полянецьке Уманського району та інших.
Що стосується саме Умані, за ініціативи Антона Яценка вже відремонтовано в`їзд в місто з траси Черкаси-Вінниця до круга, який з`єднує його з вулицями Михайлівська та Тімірязєва.
Антон Яценко обіцяє не полишати цю ініціативу і надалі займатись ремонтом доріг. У планах нардепа привести до ладу усі дороги на його окрузі, в межах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів а також сіл Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району.
https://youtu.be/cuwgIcfnY9c

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.