В Умані голова ОСББ побив чоловіка через те, що той не прозвітував до кого йде у гості

Опубліковано: 09.11.2016

200

В Умані голова ОСББ взяв собі у повноваження бити людей, що приходять у гості до жителів будинку, заявляючи, що вони зобов’язані перед ним звітувати, куди до кого і наскільки йдуть. Чоловіка вгамовували сусіди та поліція, інформує Вечірня Умань.

«Вони перетнулись у під’їзді. Руслан почав чіплятися до мого брата з питаннями, що він робить у цьому будинку. Брат, почувши, що чоловік п’яний, проігнорував його, на що той відреагував жорстокими ударами», – розповідає сестра потерпілого Антоніна.

Побите обличчя і кров у під’їзді – так виконує свої  обов’язки голова ОСББ Руслан Роєнко в будинку, що по вулиці Урицького. У вечері, 8 листопада, весь під’їзд стояв на вухах – їхній очільник влаштував  бійку. Почувши підозрілий шум, сусіди повибігали з квартир, хтось почав викликати поліцію,  інші – вгамовувати чоловіка.

«Такі випадки у нас не вперше. Я живу під Русланом, і ледь не щотижня мушу слухати п’яні гулянки до ночі. Ми і мирно говорити пробували, і поліцію викликали та все безрезультатно. Замість того, щоб вирішувати конфлікти в будинку, він сам їх провокує», – розповідає жителька будинку Тетяна.

Факт побиття знайшов своє підтвердження в Уманській поліції.

«До нас звернулась місцева жителька з повідомленням про те, що її брату нанесено тілесні ушкодження. За  даним фактом відкрито кримінальне провадження,  поліція опитує свідків, триває слідство», – повідомляє речник уманської поліції Леся Усенко.

Вибрали головою ОСББ випадково

«Я пам’ятаю, як на перших зборах ми вирішували, хто буде головою, і ніхто не хотів брати на себе ці повноваження, адже всі по роботах. І тут хтось із натовпу запропонував кандидатуру Руслана  – ми погодились, адже інших варіантів у нас не було», – розповідає Тетяна.

Після нічного конфлікту жителі будинку налаштовані змінити голову ОСББ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.