Вбивці уманської студентки присудили довічне ув’язнення

Опубліковано: 10.11.2016

20161109_140946

Інформацію повідомляє Видання Вичерпно. Проте адвокат потерпілих та прокурор стверджують, що вбивця не визнав своєї провини, адже вигадував байки у попередніх судових засіданнях як Уманського районного суду, так і апеляційного, стосовно відсутності умислу та того, що він нічого не пам’ятає тощо.

%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-4

– Дійсно, що він тривалий час провів після нанесення смертельних тілесних ушкоджень потерпілій у її квартирі. Він чітко, цілеспрямовано збирав цінні речі (коштовності та цифрову техніку). При ньому була сумка для збору речей, після чого він покинув межі міста, що свідчить про його наміри заховатися чи «залягти на дно». Таким чином він мав наміри уникнути притягнення до кримінальної відповідальності, — сказала прокурор.

Стосовно конфіскації майна, то апеляційний суд відхилив позов потерпілих. Тому Павленки повинні подавати знову позов на стягнення майна у вбивці.

Нагадаємо, що Уманський суд присудив Віталієві Прокудіному 14 років позбавлення волі за жорстоке вбивство студентки Анни Павленко. Розповіді вбивці про тимчасову втрату пам’яті були визнані недійсними, але довічного ув’язнення, та морального відшкодування, у розмірі 1 мільйон гривень, рідним потерпілої добитись не вдалося.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.