Від початку листопада в Умані та Черкаса виявили 3 автомобілі, що перебували в розшуку

Опубліковано: 11.11.2016

Продуктивним виявився початок листопада для працівників Територіальних сервісних центрів МВС 7142, що в місті Умань та ТСЦ 7141, що в Черкасах. Першого, другого та третього листопада їх працівники, разом з фахівцями експертної служби МВС Черкаської області, під час проведення реєстраційних операцій з транспортними засобами виявили три автівки, які перебували в розшуку та мали незаконно вварені номерні панелі. Повідомляє ПРОЧЕРК.інфо.

В першому випадку, до ТСЦ 7142, звернувся 34-річний житель села Березівка, Бершадського району, для оформлення договору купівлі-продажу автомобіля марки ВАЗ 21124, 2006 року випуску. Під час проведення реєстраційної операції було встановлено, що він знаходиться в розшуку з ініціативи ВДВС Бершадського району.

auteksp

В другому випадку, житель Харкова, 69-річний чоловік, звернувся також до ТСЦ 7142 з метою оформлення договору купівлі-продажу автомобіля марки «БОГДАН», 2013 року випуску. При перевірці вказаного автомобіля, за наявними базами даних МВС, також було встановлено, що автомобіль знаходиться в розшуку, на цей раз уже з ініціативи ВДВС міста Києва.

Третю нелегальну автівку виявили співробітники сервісного центру МВС Черкас.

До них звернувся власник автомобіля Фольксфаген гольф для перевірки та подальшої реалізації свого автомобіля. Однак, при огляді зазначеного транспортного засобу та дослідженні номерної панелі автівки, експертами МВС було встановлено що номер кузова вварено локально.

По даних випадках проводяться перевірки фахівцями відділу поліції ГУНП МВС в Черкаській області. Документи та самі автомобілі передано на майданчик тимчасового утримання ТЗ.

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре звертаються до мешканців області: будьте пильними при купівлі автотранспорту, звертайтеся до Територіальних сервісних центрів МВС для перевірки номерів агрегатів транспортних засобів та супроводжуючих на них документів.

Про це інформує прес-служба РСЦ МВС в Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.