Гороскоп на12 листопада

Опубліковано: 12.11.2016

garoscop4

Овен

Сьогоднішні дії день повинні нести в собі впевненість в їх правильності і надалі їх успіху. Будь-який сумнів негативно позначиться на результаті. А непродумане дій може привести до марної трати часу. День також сприятливий для романтичних зустрічей.

 Телець

Сьогодні можуть виникати конфліктні ситуації, так як оточуючі люди будуть напружені і дратівливі. Краще уникати зайвого спілкування і не вступати в суперечки. Сьогодні як ніколи важливі самоконтроль і дисципліна, тому що і у вас можливі раптові спалахи гніву і агресії. Постарайтеся відмовитися від зайвої критики.

Близнюки

Переговори і ділові зустрічі сьогодні можуть пройти вдало, якщо метою їх є планування і створення нових спільних проектів. Укладати угоди та підписувати контракти сьогодні не рекомендується. Колективна праця не ефективна, тому постарайтеся сподіватися тільки на себе.

Рак

Все, що сьогодні відбувається, не просто так — життя посилає нам знаки і допомогу для наступних кроків. Якщо сьогодні безкорисливо займатися благодійністю, можна привернути до себе грошову енергію і зміцнити своє фінансове становище.

 Лев

В цей день сприятливо починати навчання і роботу з інформацією. Сьогодні ваш мозок буде найбільш активний і сприйнятливий. Організм буде легко вбирати енергію Місяця і у вас з’явиться багато сил для початку будь-яких справ.

 Діва

Сьогодні ще не варто починати нові справи, тому що енергія Місяця дуже слабка і ресурсу для починань поки не достатньо. Рекомендується присвятити день плануванню і «замовлення» у Всесвіті все, що Ви хочете бачити у своєму житті.

 Ваги

Сьогодні постарайтеся позбутися від того, що тягне вас назад, заважає розвиватися. Легко вам буде простіше і набагато зручніше рухатися по життю. Попрацюйте над своєю удаваною скромністю. Ви багато вмієте і варті набагато більшого. Попутний вітер допоможе здійснити задумане. Сьогодні не варто зловживати солодким і делікатесами, щоб не зіпсувати фігуру і не перевантажувати печінку.

Скорпіон

Сьогодні знайдеться привід для з’ясування стосунків і взаємних докорів, будьте до цього готові. Покличте почуття гумору для вирішення конфлікту, головне не ставтеся надто серйозно до себе. Виявляйте благородство і доброзичливість. Вам не варто надмірно аналізувати відбуваються навколо вас події, просто дайте їм можливість розвиватися своїм курсом. Ймовірно, такий курс зажадає від вас певної міри довіри до дій оточуючих людей.

 Стрілець

Займаючись справами, не перестарайтеся і відшукайте час, щоб перевірити роботу серцево-судинної системи. День чудово підходить для довірчих бесід, у яких можна багато цікавого дізнатися про себе. Сьогодні важливо не допускати помилок при заповненні яких-небудь документів. Перш ніж щось підписувати, обов’язково уважно прочитайте, а якщо в чомусь сумніваєтеся, зверніться за консультацією до юриста.

Козеріг

Сьогодні вам важко буде що-небудь вирішити самостійно, а якщо спробуєте, то результат буде плачевним. Так що якщо ви хочете вирішити якесь важливе питання, вам волею-неволею доведеться обговорити його з оточуючими.

 Водолій

Намагайтеся сьогодні бути дуже дбайливим і уважним господарем. Не давайте грошей у борг. Взагалі у всьому, що стосується свого гаманця, вам не варто йти ні на які поступки. В тому числі, не варто потурати і своїм власним примхам, і в покупках, і в їжі проявляючи розумну стриманість.

 Риби

Сьогодні вам важко утриматися від спокуси купити будинок якусь нову дрібничку. Якщо не хочете стати жертвою активного шопінгу, поменше звертайте уваги на рекламні слогани і поради друзів. Сьогодні ваша довірливість до будь-якої реклами може виходити за всі розумні межі, досягаючи рівня абсолютної наївності і спустошуючи гаманець.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.