По всій Україні впав “Інтертелеком”

Опубліковано: 12.11.2016

%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

Більше мільйона користувачів 3G-інтернету по всій Україні залишилися без зв’язку від оператора “Інтертелеком”. Про це повідомляється в прес-релізі “Інтертелекому”, а також на його сторінці у Facebook.

gjv3ok4ivxc

В “Інтертелекомі” відзначають, що це пов’язано з діями співробітників Служби безпеки України в офісах компанії – там було відключено та вилучено основне обладнання. “Через відключення основних систем відбувається деградація системи, яка, можливо, призведе до відключення голосового зв’язку у абонентів по всій території України”, – йдеться у повідомленні. У компанії сподіваються в найкоротші терміни відновити обслуговування абонентів, але поки не можуть сказати, коли це буде.

В прес-релізі, поширеному компанією, йдеться, що 11 листопада “співробітники Київських підрозділів Служби безпеки України у супроводі бійців підрозділу “Альфа” вилучили ключове станційне телекомунікаційне обладнання, порушивши цілісність та працездатність телекомунікаційної мережі ТОВ “Інтертелеком”.

ЧУ компанії заявляють, що дії співробітників СБУ відбувалися “у присутності заздалегідь заготовлених ними понятих, із грубим порушенням норм кримінального процесу, зневаживши конституційне право на захист і правову допомогу адвоката”.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.