Вінницька влада подарувала Умані частинку свого міста

Опубліковано: 13.11.2016

335c90dceba1ba9c37b3223a0ec1dad8_l

Вінницька міська рада постійно преміює своїх працівників, вітає з професійними святами вінничан тощо. Проте, цього разу місцева влада вирішила привітати свої колег з іншого міста Черкаської області, як повідомляє кореспондент Vlasno.info.

Виконком Вінницької міської ради рішенням від 20.10.16 року №2478 до відзначення річниці міста Умань вирішив подарувати їхній міській раді картину «Пробудження» художника Олександра Рожкова. Він зобразив на ній центральну вулицю міста в ранковий час.

Цю картину, разом із дев’ятьма іншими, Вінницька міськрада отримала 30 вересня 2016 року від Вінницької обласної організації Національної спілки художників України (ВООНСХУ). Роботи виконані художниками у рамках живописного пленеру «Вінниця: сучасність та минуле», присвяченій 653–ій річниці міста України. Експертно-художня рада ВООНХУ оцінила вартість кожної картини у 2 000 гривень. Втім, художники передали картини безоплатно виконкому міськради за надану матеріальну підтримку.

– Такий пленер проводиться щороку. Це коли художники на вулиці малюють свої картини. Вінницька міська рада, як організатор забрала ці картини собі, а нам оплатила харчування, проживання, допомогла матеріалами тощо, – каже член ВООНСХУ, художник Леонтій Гринюк.

Якщо подивитись на сайті офіційного порталу публічних фінансів України Е-data, то виконком міськради 28 вересня 2016 року перерахував на рахунок ВООНСХУ 20 тисяч гривень на організацію та проведення цього пленеру.

probudzennya-2

Олександр Рожков є художником-монументалістом. Народився він у 1957 році у Ташкенті. У 1980 році закінчив Республіканське художнє училище у Ташкенті. У 1986 році закінчив Київський державний художній інститут за фахом монументальний живопис.

probudzennya-1

Джерело: vlasno.info

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.