Антон Яценко: Обіцяю і надалі працювати над питанням ремонту доріг

Опубліковано: 14.11.2016

Народний депутат України Антон Яценко повідомив, що останнім часом отримує багато листів з проханнями про ремонт доріг на його окрузі. Нардеп переконаний, що такий ажіотаж навколо цього питання почався після того, як Яценко став активно працювати у напрямку ремонту шляхів у межах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів і сіл Вишнопіль та Легедзине Тальнівського району.

Нагадаємо, за сприяння Яценка ведеться ремонт міжселищних доріг в межах його округу. Про кожний відремонтований шлях нгардеп звітує у своєму Facebook. Також розпочались ремонтні роботи шляхів в Умані, список яких нардеп  нещодавно оприлюднив. 18 шляхів відремонтують в місті до кінця року за спільної  ініціативи Антона Яценка, мера Олександра  Цебрія, губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та інших колег-депутатів.

«В соціальних мережах, на пошту та емейл посипався шквал листів з проханнями відремонтувати ту чи іншу дороги. Наголошую, що в цьому році ми закінчимо ремонт ще декількох міжселищних доріг і відремонтуємо ті 18, що є у списку. А інші шляхи – обов’язково візьмемо до уваги, включимо у базу, та працюватимемо над тим, щоб у наступному році відремонтувати і їх. Розумію, що роботи ще дуже багато, але, на жаль, все одразу зробити неможливо. Обіцяю і надалі не полишати ініціативу і працювати над питанням доріг», – написав Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мрежі Facebook.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.