Антон Яценко: Ми маємо якнайшвидше зупинити потік звільнених злочинців, відмінивши “Закон Савченко”! (ВІДЕО)

Опубліковано: 15.11.2016

Наразі в Україні зафіксовано різкий зріст рівня злочинності. Така ситуація обумовлена тим, що наразі з місць позбавлення волі вийшло більше 8 тисяч злочинців.

Народний депутат України Антон Яценко зауважує, що  злочинці опинилися на волі через Закон № 838-VIII, в народі названий «Законом Савченко», за положеннями якого, один день, проведений людиною у СІЗО, прирівнюється до двох днів у виправній колонії (місць позбавлення волі).

«Вже 785(!) з більше, ніж 8 тисяч злочинців, які вийшли на волю, скоїли повторні злочини. Серед них 22 вбивства, 18 тяжких тілесних ушкоджень, 10 згвалтувань, 405 крадіжок, 131 грабіж, 66 розбійних нападів і 20 випадків хуліганства», – написав Антон Яценко у своєму Facebook.

Нагадаємо, нардеп  ще в квітні подав проект Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правил зарахування строку попереднього ув’язнення)№ 4548», який фактично відміняє “Закон Савченко”.

«Переконаний, що «Закон Савченко» треба відміняти негайно, тому група «партії «Відродження» у Парламенті вимагає від депутатів якнайшвидше розглянути мій законопроект, поданий ще у квітні(!).Або ж розглянути альтернативний проект закону, поданий Бориславом Березою №4032.

На жаль,ці законопроекти, які потребують негайного розгляду і впровадження в дію, стоять 24-м і 25-м у Порядку денному. Хоча б мали бути одними з перших. Треба негайно зупинити потік звільнених злочинців, крадії, вбивці, ґвалтівники, наркодилери та інші «маргінальні елементи» мають не розгулювати на волі, а сидіти за гратами!», – переконаний Антон Яценко.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.