Подруга убивці Анни Павленко сяде за грати

Опубліковано: 15.11.2016

669734_main

14 листопада Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 23-річної жительки Вінницької області, яка збувала викрадене майно, належне дівчині, яку її хлопець жорстоко зарізав. Про це пише громадсько-політичне видання “Прес-Центр”.

Зокрема, обвинувачена достовірно знала, що 04.01.2016, її хлопець, знаходячись в квартирі одної з багатоповерхівок м. Умані, вчинив розбійний напад на її власницю. Під час нападу злочинець наніс дівчині тілесні ушкодження, які спричинили її смерть та заволодів майном останньої. Однак, не дивлячись на жахливі зізнання її хлопця, дівчина допомогла злочинцю збувати майно бідолашної.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ст. 198 КК України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом).

За результатами судового розгляду, Уманський міськрайонний суд Черкаської області погодився з думкою прокурора, який зайняв принципову процесуальну позицію та в судовому засіданні надав беззаперечні докази, що доводять висунуте обвинувачення зловмисниці та призначив їй покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Наразі вирок не вступив в законну силу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.