Антон Яценко: Ми маємо боротись з проблемою насильства у родинах! (ВІДЕО)

Опубліковано: 17.11.2016

Народний депутат України Антон Яценко закликав колег-депутатів підтримати прийняття законопроекту № 4952 «Про внесення змін до деяких Законів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами»

Нардеп вважає ці зміни – своєрідний тест на цивілізованість та рівень європейського вибору.

«На жаль, сьогодні дуже багато випадків, коли у родинах б’ють дітей  та жінок. За 2015-й рік зафіксовано 103 101 звернення з приводу насилля в родині. З них 89551 – від жінок. Хоча масштабність цих явищ оцінити важко, бо далеко не всі про них повідомляють. Переконаний, випадків насильства у родинах в рази більше, і щороку, на жаль, ця цифра тільки збільшується», – зауважив Антон Яценко.

Парламентар звернувся до депутатів з проханням  проголосувати «За» цей законопроект, щоб дати бій усім «шаріковим», які вільно себе почувають, і дозволяють багато зайвого.

Також на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Яценко прокоментував ситуацію щодо повторних звинувачень нардепа у кнопкодавстві.

« До речі, деякі знов почали звинувачувати мене у кнопкодавстві за цей законопроект. Так от, якщо завдяки цим п`яти, натиснутим мною кнопкам, в Охматдит, чи інші лікарні, надійде МЕНШЕ побитих дітей чи понівечених жінок, то мені, панове, вибачте, на ваші претензії – НА-ПЛЮ-ВА-ТИ!!!», – заявив народний депутат Антон Яценко.

 

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.