Хто справжній “шатун”?

Опубліковано: 17.11.2016

Ще учора сайт Провінція писав про шатунішок і шатунців, які в тій чи іншій мірі причетні до істерії навколо так званого “плану Суркова” по дестабілізації ситуації в Україні в листопаді 2016 року. А вже сьогодні в очі місцевої публіки потрапив справжній “шатун”.

Справжній "шатун"

Переглядаючи фотозвіт лідера руху “Справедливість” Валентина Наливайченка про вчорашню участь його прихильніків а акції протесту в Києві, можна дізнатися, що 15 листопада в Києві “Справедливість” протестувала “проти безкарності найближчого оточення президента України: смотрящого Кононенка, “найкращого” банкіра сучасності Гонтаревої, які збагачуються за рахунок людей і виводять награбовані гроші на офшори, щоб не платити податки!”

Валентин Наливайченко вважає, що його однодумці “показали владі свою силу і згуртованість”.

Від імені руху «Справедливість» обіцяю посилити протести і тиск на владу, якщо корупціонери-депутати, не будуть заарештовані, а їхнє награбоване майно не буде повернуто у бюджет, – завершує Валентин Наливайченко.

Цікаво, що на двох фотографіях з фотозвіту Наливайченка серед учасників акції протесту чітко видно колишнього начальника УСБУ в Черкаській області Олега Котляра.

Справжній "шатун"

О. Котляр – другий зліва від В. Наливайченка (фото з ФБ-сторінки В. Наливайченка)[/center]
Обраний в жовтні 2016 року керівником черкаської обласної організації “Справедливості”, пан Котляр теж протестував у Києві проти тих, хто в Україні “збагачується за рахунок людей”.

Справжній "шатун"

О. Котляр “уважно слухає” В. Наливайченка [/center]
Олег Котляр добре відомий у вузьких колах працівників спецслужби успішною боротьбою з “корупцією та бідністю”.

На невисоку зарплату офіцера спецслужби він звів величенький маєток у заповідній Соснівці та всівся на 1 гектар землі в Черкаському районі. Без погодження з місцевою владою.

Успішна боротьба з бідністю й корупцією Олега Котляра стала можливою завдяки тому, що він “уважно пильнував за «заробітками» черкаських чекістів по всім напрямкам, щоб бодай ні один «зелений американський дядько» не заблукав на теренах нашої області (з листа працівників УСБУ в Черкаській області від 5 березня 2014 року”).

Чесне обличчя Олега Вікторовича у перших рядах загальноукраїнського протесту проти корупції та зубожіння населення — найнепристойніший політичний анекдот листопада 2016 року.

Усунуті від корита рвуться до корита…Так ось ти який, “шатун”!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.