Один із найкращих маслозаводів на Черкащині більше не працює

Опубліковано: 17.11.2016

skinny_pig

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 8 листопада 2016 року порушено провадження у справі № 925/1165/16 про банкрутство ПАТ «Жашківський маслозавод». Про це повідомляє “ДЗВІН”.

Як інформують у судовій установі, на підприємстві введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном боржника строком на сто п’ятнадцять календарних днів.

Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Сергія Каплю. Також вжито заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

Датою попереднього засідання суду визначено 14 січня 2017 року.

Нагадаємо, Жашківський маслозавод розпочав свою діяльність у 1965 році. Він був відомий в Україні та за кордоном як виробник одних із найбільш високоякісних і смачних молочних продуктів в колишньому СРСР. Виробнича потужність підприємства становила 10 тис. тонн сухого знежиреного молока, 5 тис. тонн вершкового масла і 10 тис. тонн фасованої продукції на рік.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.