Школярі з Уманщини допомагають дівчинці з ДЦП почати жити повноцінно

Опубліковано: 18.11.2016

jnru8v38rgu

Кілька місяців в місті Умань проводився збір коштів на черговий курс лікування у МКВЛ м.Трускавець для Яни Сторожук, яка страждає на ДЦП через пологову травму. Доля дівчинки сколихнула всіх небайдужих, тому їй допомагали волонтери, народні обранці, громадські та релігійні організації, а також прості громадяни.

Одна із таких небайдужих, Наталія Рута, скориставшись ідеєю попередніх років, запропонувала зібрати макулатуру і здати її на переробку, а виручені кошти передати на лікування дитині. З цієї ініціативою вона звернулась до кількох шкіл Уманського району і знайшлись ті, хто почув заклик.

Своєю підтримкою та активністю вразив Танський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів. Вчителі, учні, обслуговуючий персонал – всім хотілося зробити Яночку на крок ближчою до її здоров’я, і 18 листопада від імені свого дружнього колективу перевели на рахунок Алли Сторожук – мами Яни – кошти в сумі 883.56 грн.

З Доброводівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів теж поступили кошти у сумі 216.91 грн, їх переказала на рахунок для Яночки заступник директора від свого імені.

Таким чином, спільними зусиллями педагогів та їх вихованців рахунок Яночки поповнився на 1121 грн.

«Щиро вдячні за допомогу Танському НВК, що не пройшли повз і зібрали кошти для нашої перлинки Яночки. Вчителям за те, що виховали діток не байдужих до чужої біди, і діткам за їхні щирі і добрі серця! Нехай добро ваше повернеться вам у сотні разів. Окрема подяка заступнику директора Доброводського НВК за допомогу Яночці   і нашій чарівниці Наталії Руті за постійну підтримку! Безмежно вдячні всім і кожному!» – з такими словами звертається до школярів та вчителів району Алла Сторожук.

donjvc2j6hy negrpx_haoc

Фото з 4 курсу МКВЛ

Наразі збір коштів вже закрито, але родина постійно потребує фінансової підтримки, адже особливій дитині треба спеціальне харчування, засоби гігієни, ліки, що вимірюється десятками тисяч гривень.

Для довідки

Яночка очікувана дитина в родині. Сім’я довгий час чекала на її появу, врешті мама завагітніла, проте через лікарську помилку дівчинка народилася нездоровою, зі страшним діагнозом ДЦП. Вона не тримає голову, не сидить, не розмовляє. Проте спеціалісти роблять позитивні прогнози і стверджують, що дівчинка може стати здоровою, якщо її регулярно відправляти на курси реабілітації. Та таке лікування доволі вартісне, тому до зборів коштів долучаються всі небайдужі і найменша посильна допомога може врятувати дитину.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.