За добрі справи – теплі слова: мама особливої дитини дякує Антону Яценку за ремонт дороги на її вулиці

Опубліковано: 19.11.2016

i99tree8z4m

Нами неодноразово повідомлялося, що Антон Володимирович Яценко активно займається вирішенням питань щодо ремонту занедбаних доріг на своєму окрузі, в тому числі в місті Умань та районі.

Але достойно оцінити таку ініціативу народного обранця можуть лише ті, кому роками доводилося долати гори бруду та болотяні потічки.

Уманчанка Алла Сторожук висловила свої слова вдячності за ремонт однієї з таких проблемних доріг. Вона має дівчинку, яка у свої 7 рочків ще не ходить, і прогулянки з дитиною завжди були для неї проблемою. Зараз дорога рівна і чиста, повністю придатна для зручної їзди коляскою.

c0154k4fgjw

“Хочемо подякувати Антону Яценку за сприяння в ремонтi дороги по нашiй вул.Стуса. Тепер ми з Яночкою вiльно можемо виходити на прогулянку i не бурюкатись у багнюцi та калюжах, як то було до цього.” – каже Алла Сторожук.

Нагадаємо, що за сприяння народного обранця Антона Яценка, мера міста Умань Олександра Цебрія та  губернатора Черкащини Юрія Ткаченка до кінця цього року відремонтують цілий список доріг в кількох районах міста Умань.

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.