Гороскоп на 20 листопада

Опубліковано: 20.11.2016

97273354_100388_original1

Овен

Сьогодні вас може закрутить вир спілкування і емоцій. Перебуваючи в піднесеному настрої, ви будете здатні на несподівані, імпульсивні вчинки. Раптово спалахнули почуття, нові знайомства, гонитва за розвагами, несподівані рішення, флірт — все це може статися. Зірки попереджають вас, що як би їм не хотілося розслабитися, не варто зовсім вже втрачати голову, а разом з нею і контроль над собою.

 Телець

У вас може з’явитися можливість щось виправити. Звичайно, нелегко признатися собі і оточуючим в тому, що наробив помилок, але, зрештою, всі люди помиляються: одні більше, а інші завжди. Визнавши сьогодні свою неправоту в якомусь питанні, ви не пошкодуєте. Це допоможе вам скинути з плечей чималий вантаж.

 Близнюки

Зірки схиляють до того, щоб спочатку говорити, а потім вже думати, до яких наслідків це призведе. Так що під впливом емоцій ви здатні випадково розбовтати чужу таємницю або висловити співрозмовнику безсторонню правду прямо в обличчя. Стримайте свій запал і не будьте надто критичні, щоб уникнути неприємностей.

 Рак

Сьогодні вас практично у всьому може супроводжувати почуття невдоволення. Самі звичайні, повсякденні справи будуть просуватися з труднощами і пробуксовками, що оптимізмом наповнювати вас явно не буде. Швидше за все, вам захочеться якось вилити своє роздратування на тих, хто опиниться поруч. Робити цього не слід, так як позитивного ефекту не дасть, а от стосунки зіпсувати може.

Лев

Цей день добре провести у спілкуванні з коханою людиною, бажано в романтичній обстановці гарного ресторану. А ось складних і тим більше слизьких тем у розмові краще уникати. Поговоріть про що-небудь дріб’язковий, але приємне, а всі серйозні справи відкладіть на потім.

 Діва

Сьогодні вам важко буде що-небудь вирішити самостійно, а якщо спробуєте, то результат буде плачевним. Так що якщо ви хочете вирішити якесь важливе питання, вам доведеться обговорити його з оточуючими.

 Ваги

Сьогодні від вас буде потрібно рішучість і чіткість, але цих якостей в собі якраз і не буде. Принаймні, всього цього вам буде дуже не вистачати. Необхідність приймати в цей день будь-які рішення буде дратувати й гнітити.

 Скорпіон

В цей день вам не тільки будуть по плечу багато складні справи і питання, але головне, що настрій ними займатися. Є шанс довести до розуму якісь зі своїх проектів, отримавши гідні результати за свої труди.

 Стрілець

Обставини сьогодні будуть раз за разом підганяти і квапити вас. Весь день обіцяє пройти в різноманітних клопотах і турботах. Втім, здебільшого клопоти обіцяють бути позитивними, і ваші зусилля не пропадуть даремно. А от щодо того, щоб розслабитися і зайнятися собою — це тільки ближче до вечора.

 Козеріг

Цей день обіцяє пройти без особливих потрясінь. Справи будуть вдаватися досить легко, а доля може надати хороший шанс зміцнити свій суспільний статус. Щоб не злякати удачу, вам слід уникати будь екстравагантності як у зовнішньому вигляді, так і в поведінці. Класичний стиль, стриманість— і удача повернеться до вас.

 Водолій

Сьогодні ви будете відчувати явну нестачу ініціативності. Які б цілі ви не ставили перед собою в цей день, до їх реалізації можуть так і не дійти руки. Якщо ви не хочете, щоб день пройшов даремно, не варто покладатися тільки на власну активність.

 Риби

День обіцяє складатися неквапливо і без особливих потрясінь. Якщо ж ви бажаєте чогось більшого, ніж просто нормально провести день, то тут все залежить від вашої ініціативності.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.