На Черкащині проживає подружжя, яке разом вже 67 років

Опубліковано: 20.11.2016

311020161114269034425-710x434

20 жовтня відомий житель Катеринополя, ветеран війни і праці Іван Степанович Сисенко приймав поздоровлення з нагоди свого 90-річного ювілею. Заодно не забули вітати Івана Степановича і з 67-ою річницею подружнього життя в любові та злагоді зі своєю вірною дружиною Катериною Марківною, інформують «Вісті Черкащини» з посиланням на «Містечко над Тікичем«.

А для гостей ювіляр замовляв у одному з місцевих ресторанів святковий стіл. Приходили привітати довгожителів сусіди, друзі, колишні колеги по роботі. Не прийшли в гості лише молоді літа, хоч як їх не просили словами з пісень.

Трудового стажу Іван Сисенко має понад сорок років. Йому доручали відповідальні посади, адже Іван Степанович завжди був вимогливий не лише до підлеглих, але й до самого себе. А коли вийшов на пенсію, серйозно зайнявся бджолярством. Мед із його пасіки завжди користувався попитом, бо всі знали, що він якісний, натуральний.

Нині вже немає у дворі тої потужної бджолиної родини – спродав Іван Степанович бджоли, бо бракує здоров`я за вуликами доглядати. Підводять сили. Та й Катерина Марківна, якій на два місяці раніше виповнилося 90, на базарі вже медом не торгує, хворіє – болять ноги.

– Прожили ми життя одне для одного, ні в чому собі не відмовляли, — каже Іван Степанович. – І ніхто з нас не шукав іншої долі.

На схилі літ Сисенки ще більше одне одного оберігають, аби якомога довше побути разом. Катерина Марківна дбайливо вкриває плечі чоловіка теплою кофтиною.

– Не стій надворі, йди до хати, прохолодно, — сказав дружині Іван Степанович.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.