На Черкащині фіксують недобір призовників та контрактників

Опубліковано: 21.11.2016

%d0%b0%d1%80%d0%bc%d1%96%d1%8f-8-768x513

Під час вранішньої наради в Черкаській ОДА Юрій Ткаченко зазначив, що його хвилює ситуація, яка склалася з організацією роботи по набору контрактників до лав ЗСУ в районах. Пише ПРОЧЕРК.інфо

– Відсоток виконання майже 30%. І якщо подивитися, то проблеми у тих самих районах: Катеринопільському, Драбівському, Маньківському, Уманському, Христинівському, Чигиринському. Перед нами стоїть завдання по набору контрактників, бо ситуація на збройному конфлікті не покращується, а погіршується! Тут необхідне втручання кожного з вас, щоб забезпечити необхідне виконання завдань, – наголосив Юрій Ткаченко.

Заступник начальника Черкаського обласного військового комісаріату Олег Захаренко зазначив, що цього тижня також закінчується призов на строкову військову службу. І недопрацьовують все ті ж райони.

– При тому, це ж хлопці ,які в зону проведення антитерористичної операції не направляються. Вони направляються в збройні сили, в частини, що знаходяться поза межами конфлікту. Це хлопці, які через півтора роки повернуться і стануть на облік як військово навчені. І це буде наш ресурс, який при необхідності стануть на захист Батьківщини вже підготовленими чоловіками, – зазначив Олег Захаренко.– А так виходить, що деякі райони живуть в інших реаліях. Зокрема, Уманський район. На жаль, відстає і столиця козацького краю – Чигирин. Там не можуть знайти двох козаків, щоб поставити на строкову військову службу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.