На Черкащині виявили вірус африканської чуми

Опубліковано: 21.11.2016

083a3cd1f6267cd054f0bab31261d7ae_xl

17 листопада на сміттєзвалищі твердих побутових відходів КП «Благоустрій» Шполянської міської ради було виявлено два трупи домашніх свиней. Вказане сміттєзвалище розташоване на відстані 600 м від житлових будинків. Власника тварин встановити не вдалося.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 18.11.2016 встановлено діагноз на африканську чуму свиней (АЧС).

Водночас, як зазначають у прес-службі Шполянської міськради, у зв’язку з виявленням ДНК вірусу африканської чуми свиней, в’їзд на територію сміттєзвалища будь-якого виду транспорту та доступ сторонніх осіб, тимчасово заборонено.

В цей період вивіз сміття здійснюватиме лише спецавтотранспорт комунального підприємства міста. Відповідно до зазначеного, вивіз сміття на міське сміттєзвалище необхідно проводити лише шляхом укладання договорів з комунальними службами –  КП “Благоустрій” та КП “Комунальник сервіс”.

За довідками звертатись за телефонами 5-20-48, 5-22-40 з 8:00 до 17:00 години, крім суботи та неділі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.