Через неякісну петарду учень з Черкащини мало не залишився без очей

Опубліковано: 23.11.2016

1451373222_383374358

Китайська петарда вибухнула перед обличчям 13-річного Богдана із Звенигородки. Разом із друзями він бавився піротехнікою на спортмайданчику біля місцевої школи №3. Через передчасну детонацію хлопець не встиг її відкинути на безпечну відстань. Дивом уник серйозних пошкоджень. Про це повідомляють “Вісті Черкащини“.

“Нічого не болить. Лише в очі щось наче впало. Печуть трохи. Пачку петард за 8 гривень купив у магазині недалеко від школи. Продали без проблем”, – розповів наляканий школяр.

Відділ із піротехнікою, де дитина купувала петарди, розташований в приміщенні з вивіскою “Київстар”. Показати документи на право реалізації небезпечної продукції продавець відмовився.

“Всі документи у власника. Але я не знаю, де він зараз . А як виглядає той дозвіл? І дітям ми не продаємо. Хіба що, якщо вони приходять з дорослими купувати”, – запевняє продавець. Відмовляється називатися.

Щороку перед зимовими святами правоохоронці з рейдами навідуються до точок продажу піротехніки, кажуть у Звенигородській поліції.

“Щороку в кінці листопада нам керівництво надсилає розпорядження, після чого ми проводимо рейди. Якщо на таку продукцію не виявляється необхідних документів, то вона вилучається, а власники сплачують штраф. Окрім цього власник має здійснювати реалізацію піротехніки у відповідно обладнаних приміщеннях”, – розповідає начальник відділу Звенигородської поліції Олена Кирнос.

За порушення вимог власник відбудеться незначним штрафом.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.