Уманська школярка розробила унікальний проект сучасної ферми

Опубліковано: 04.12.2016

img_1399-710x434

Власна ферма онлайн. Школярів Умані та району перевірили на винахідливість та креативність. В Місті фінішував онлайн конкурс «Інтелектуальна ферма майбутнього», що проходив у рамках проекту «Бізнес для майбутнього». До онлайн конкурсу долучилось близько 50-ти школярів 9-11 класів, та перемога і грошовий приз у розмірі 1000 гривень дістались лише одному. Про це пише  «Вечірня Умань»

Щоб розвіяти міф про аграрний сектор, школярам Умані та регіону показали, як виглядає українська ферма сьогодні. Побачивши сучасні ферми, школярі почали творити, — будуючи у програмі PowerPoint  власну ферму майбутнього.

До проекту долучилось близько 50-ти школярів, які створили унікальні ферми, прорахувавши все: від місця розміщення, кількості саджанців чи поголів’я тварин — до можливих затрат і прибутків:

« Я дуже люблю ківі, і хотілося б щоб цей фрукт почали повноцінно вирощувати в Україні.  Будуючи свою віртуальну ферму, я дізналась, що цей фрукт вирощують і в нас, в Закарпатті, тому подумала, чому ми не можемо розпочати вирощування цього ж морозостійкого сорту у нас на Черкащині? Саме тому, вирішила створити віртуально ферму з реальним планом вирощування ківі на нашій землі, сподіваюсь, колись мені вдасться втілити його в життя,» — розповідає переможниця проекту Вікторія Коломієць.

На фінальне нагородження організатори запросили 10 школярів, чиї роботи були дійсно схожі на реальні проекти майбутньої ферми.

Усі фіналісти були нагородженні дипломами лауреатів, а трійка переможців отримала грошові подарунки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.