Антон Яценко: Невдовзі у семи школах мого округу з`явиться 80 нових комп’ютерів (ДОКУМЕНТ,ВІДЕО)

Опубліковано: 05.12.2016

Невдовзі сім шкіл Уманського, Христинівського і Монастирищенського району будуть забезпечені 80-ти новими комп’ютерами. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Fаcebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Нардеп написав, щойно дізнався про соціальну угоду між Міністреством освіти та Китайською народною республікою, яка передбачає  поставку комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України, одразу звернувся до Міністерства освіти з проханням забезпечити технікою школи його округу.

«В 2016 році Міністерство освіти України  підписало угоду з Китайською народною республікою, якою запровадили соціальний проект щодо поставки комп’ютерного обладнання у загальноосвітні навчальні заклади України. До нас звернувся народний депутат Антон Яценко з проханням сприяти забезпеченню комп’ютерною технікою  школи Уманського, Христинівського і Монастирищенського району. Оскільки, як нам відомо, Антон Володимирович і раніше особисто забезпечував комп’ютерною технікою навчальні заклади свого округу і передав їм більше 200 одиниць обладнання, ми за його проханням вирішили долучились і забезпечити 80-ти новими комп’ютерами сім шкіл, які на даний момент найбільше цього потребують, в межах цих трьох районів», – зауважив у коментарі ЗМІ Валерій Данилевський, начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

«Дякую за відклик Міністерству освіти і науки України. Сподіваюся, що нова техніка довго функціонуватиме та стане в нагоді для розвитку підростаючого покоління», – наголосив Антон Яценко.

Як повідомив нардеп, найближчим часом по 10 комп`ютерів отримають школи №5 та № 14, що в місті Умань. По стільки ж комп’ютерів отримають  Бабанська ЗОШ І-ІІІ ст., що в Уманському районі і дві школи з Христинівського району: Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст. та Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Крім того, Родниківська ЗОШ  І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка, щ ов Уманському районі, отримає 15 комп’ютерів.

А Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5, як переможець конкурсу на кращу опорну школу, отримає теж 15 одиниць обладнання.

До речі,  саме Антон Яценко спільно з Монастирищенською районною і Черкаською обласною владою ініціювали проект, в рамках якого було оновлено матеріально-технічну базу шокли №5 і забезпечено необхідним обладнанням і меблями кабінети фізики, хімії, географії, кабінет іноземної мови та інформатики, актовий та спортивний зали.

Нагадаємо, Антон Яценко постійно займається розвитком галузі освіти на своєму окрузі. Що стосується саме забезпечення навчальних закладів комп’ютерним обладнанням, за сприяння нардепа у школи Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів було передано більше 200-от одиниць комп’ютерної техніки.

0-02-05-cb83b45dd5fbbf77126507b7e8751f8ea946538e53f64c3514c02787cf574ce0_full

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.