Маєте питання до служби зайнятості? Гайда на безкоштовну інтернет-конференцію!

Опубліковано: 06.12.2016

Сьогодні – останній день, коли ви можете поставити своє запитання на інтернет-конференцію щодо працевлаштування, про це інформує Діловий регіон

Своє запитання до служби зайнятості можете поставити на інтернет-конференції

Безробіття – одна з найгостріших соціально-економічних проблем Черкащини. Кількість офіційно зареєстрованих безробітних нині перевищує 16 тис. осіб. На одну вакантну посаду в області припадає 13 претендентів. Тому портал «Діловий регіон» спільно з Черкаською обласною службою зайнятості проводять інтернет-конференцію «Проблеми працевлаштування на Черкащині». Поставити своє запитання ви можете до 6 грудня, а відповіді на них дадуть фахівці 8 грудня, коли відбудеться сама інтернет-конференція.

Це спільний проект порталу «Діловий регіон» та Черкаського обласного центру зайнятості. Він покликаний допомогти жителям області отримати кваліфіковані роз’яснення щодо питань пошуку роботи, профорієнтації та тієї ролі, яку відіграє служба зайнятості у процесі забезпечення підприємств кваліфікованими працівниками та пошуку робочих місць для безробітних.

На запитання читачів порталу відповідатимуть директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко та голова Черкаського обласного об’єднання роботодавців Борис Райков.

Поставити запитання.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.