Лісівники нагадують про штрафи за зрубану ялинку

Опубліковано: 09.12.2016

images-3

Природоохоронна акція “Новорічна яинка -2017” розпочалася під егідою Держекоінспекції в Черкаській області. Про це пише Рідна Черкащина.

Тут нагадують – відповідно до статті 65 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” та Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 р. № 665 “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу” за самовільну порубку хвойних дерев передбачено адміністративні стягнення у вигляді штрафуна громадян в розмірі від 85 до 170 гривень, а на посадових осіб від 119 до 204 гривень. Одночасно за кожне самовільно зрізане дерево будуть нараховані збитки, розмір яких залежить від діаметра пня зрізаного дерева (мінімальна сума 118 гривень 44 копійки), за самовільну порубку хвойних дерев віком до 41 року в грудні – січні розмір шкоди обчислюється за таксою, збільшеною у 3 рази.

Тож звертаємось до всіх громадян у ці передсвяткові дні з проханням проявити свідомість і порозуміння, спільно берегти від понівечення вічнозелені насадження, не завдавати непоправних збитків навколишньому природному середовищу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.