УВАГА!!! ШАХРАЇ!!!

Опубліковано: 09.12.2016

uvaga

Шановні абоненти, будьте обережні!

Останнім часом, до адміністрації КП «Уманьводоканал» надходить різного роду інформація щодо неправомірних дій підозрілих осіб, що представляються працівниками (слюсарями) водоканалу. Ці особи відвідують мешканців міста вдома або телефонують із різними пропозиціями, накшталт: підписання договору, встановлення фільтруючих приладів, повірки лічильника, при цьому випитують конфіденційні, паспортні дані або час, коли власники будуть вдома тощо.

Хочемо зауважити, що всі працівники КП «Уманьводоканал», які безпосередньо обслуговують абонентів (контролери, слюсарі контрольно-вимірювальних приладів, працівники абонентського відділу) мають службові посвідчення. Роботи з монтажу-демонтажу та повірки лічильників виконуються за планом, про що абонентів інформують заздалегідь. При підписанні договорів на водопостачання та водовідведення, оригінали документів та їх копії не вилучаються, а використовуються на місці – для заповнення договору та його підписання і тільки контролером КП «Уманьводоканал».

Якщо Ви стикнулись із подозрілими особами, яких бачите вперше, що представляються працівниками водоканалу та не мають службового посвідчення встановленого зразка, які випитують Ваші персональні дані або іншу конфіденційну інформацію – рекомендуємо ігнорувати всі заклики та пропозиції цих осіб, а у разі виникнення протиправних дій з їх сторони – звертатись до правоохоронних органів.

Щодо планової повірки водолічильників, звірки показників, іншої інформації, що стосується абонентів, можна дізнатись в абонентському відділі КП «Уманьводоканал» за адресою: вул. Горького, 49А та за телефоном: 3-41-01.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.