В Умані презентували книгу, присвячену воїнам АТО

Опубліковано: 09.12.2016

У День Збройних cил України в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася презентація книги «Нерв» кандидата філософських наук, професора кафедри суспільних дисциплін, декана історичного факультету Анатолія Карасевича. П’ята збірка автора «Нерв» присвячена подіям на сході України, воїнам АТО, матерям, сини яких не повернулися з ненависної для всього українського народу війни. Про це повідомляє виконавчий комітет Уманської міськради.

На презентацію зібралися студенти, викладачі, запрошені гості – представники міської влади, ЗМІ та волонтерської організації «Разом», воїни АТО – студенти історичного факультету Іван Мороз, Костянтин Баранік, Євгеній Крамаренко, Микола Шпірко, які були учасниками боїв під Дебальцевим, Авдіївкою, Маріуполем, Широкіним. Найпочеснішими гостями заходу були матері загиблих на сході воїнів-уманчан Андрія Миронюка, Ігоря Шлямара, Івана Качура, Владислава Алексейчука, Олексія Курмашева.

Презентація книги складалася з кількох тематичних розділів: «Сучасна війна», «Матері», «Любов і війна», «Україна». Розпочалася презентація із постановки “Дебальцево”, яку талановито зіграли студенти історичного факультету. Під час заходу звучали вірші автора у виконанні студентів, пісні на слова Анатолія Карасевича, виконані учасниками тріо «Гонта».

Багато теплих слів було сказано на адресу Анатолія Карасевича. Зокрема, від керівника Уманської міськрайонної волонтерської організація «Разом» Сергія Мельника йому вручено подяку за активну громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни та значний внесок у патріотичне виховання молоді.

Усі бажаючі змогли отримати в подарунок збірку «Нерв» з автографом Анатолія Карасевича.

В Умані презентували книгу, присвячену воїнам АТО

В Умані презентували книгу, присвячену воїнам АТО

В Умані презентували книгу, присвячену воїнам АТО

В Умані презентували книгу, присвячену воїнам АТО

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.