В Умані за оголошенням можна купити…. “сніг”

Опубліковано: 09.12.2016
Icy Tracks from the footprints of a bird in the white snow

Icy Tracks from the footprints of a bird in the white snow

У мережі OLX розміщено оголошення про продаж речовини білого кольору. Скоріш за все, мова йде про амфетамін. Про це повідомляє Інфоміст.

11112

Користувач з нік-неймом “Саша” 6 грудня розмістив оголошення: “продам сніг”. Він також додає: “Хароший свежий снег очень хароший”. У оголошенні вказано, що ціна договірна, від 100 грн, прив’язане місце – Умань.

32323

Журналіст “Інфомоста” зв’язався із користувачем через повідомлення в мережі. Особа повідомила, що “сніг” може продати лише в Умані по ціні 150 грн за 1 грам.

434

У лаконічному коментарі нашому виданню в департаменті протидії наркозлочинності повідомили, що з подібними речами “борються”. – Так, ми з цим боремося, – запевняє чоловік, – яким чином, не повідомляємо. Також правоохоронці пообіцяли перевірити розміщене в Інтернеті оголошення.

Відзначимо, що подібні правопорушення підпадають під статтю 307 ККУ  (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.