Гороскоп на 11 грудня

Опубліковано: 11.12.2016

img-20150104102324-644

Овен

Багато в цей день буде залежати від вашої здатності стримувати емоції. У другій половині доби представникам вашого знаку слід бути максимально обережними, оскільки у цей час підвищується ймовірність травматизму та нещасних випадків.

 Телець

Обставини цього дня сприяють зростанню творчих здібностей та розвитку дару переконання. Якщо ви сьогодні з пристрастю і підвищеною увагою поставитеся до справ, то це дозволить вам досягти чималих успіхів у своїй діяльності і підвищить ваш добробут.

 Близнюки

Не самий сприятливий день для прояву ініціативи в справах і завзятості в досягненні бажаних результатів, доведеться займатися нудними і нецікавими справами. Сьогодні для вас кращим рішенням буде підбиття підсумків минулих періодів, у здійсненні планів та хід справ, переоцінка виникли зв’язків.

 Рак

Сприятливий, активний і творчий день, який дозволить вам проявити свої здібності в самих різних областях діяльності. Сьогодні як ніколи будуть на висоті ваші ініціативність і лібералізм, життєвий потенціал також буде на дуже високому рівні. Приділіть більше уваги своїм коханим і близьким людям, це надовго налагодить ваші відносини.

 Лев

Постарайтеся сьогодні бути уважними і не приймати непродуманих рішень. День несприятливий для зміни роботи або виду діяльності. Можливі розчарування, пов’язані з вашими планами, тому не слід сподіватися на те, що ваші сьогоднішні зусилля принесуть плоди.

 Діва

Зірки сьогодні не рекомендують вам займатися важкою фізичною працею, це може негативно позначитися на здоров’я чи призвести до травми. На роботі можуть ускладнитися взаємини з колегами або партнерами. Не підписуйте сьогодні важливі документи і не створюйте нові справи, вони можуть закінчитися невдало.

 Ваги

Вас чекає дуже напружений день, можливі неприємні розмови і конфлікти з зовнішнім оточенням, і вам, як ніколи раніше, належить проявити витримку і терпіння. Можливо, що саме з-за необачних висловлювань та надмірно емоційних дій ви опинитеся в ролі мішені для нападок з боку і пліток.

 Скорпіон

Сьогодні ви маєте шанс зіткнутися з чимось новим і цікавим, що в майбутньому позначиться на вашій долі. Можливо, це буде людина, а може бути, нові знання, захоплюючі враження або почуття. Втім, і самі ви сьогодні налаштовані йти або навіть бігти вперед, назустріч своїй долі, а не сидіти, склавши руки.

 Стрілець

Фінансові операції не принесуть очікуваного результату, а планована поїздка зірветься. Властиве цьому дню зниження життєвих можливостей здатне негативно позначитися на вашому самопочутті. Займіться профілактикою простудних захворювань, не переїдайте.

Козеріг

Сьогодні ви можете зіткнутися з опозицією. Хто здатний висловити їм вельми неприємні речі прямо в обличчя. Втім, вас це навряд чи збентежить, адже ви налаштовані по-бойовому і не пропустіть можливості постояти за себе або ж подружитися з ворогом.

 Водолій

Спокій і витримка дуже вам знадобляться сьогодні для досягнення поставленої мети. Альтруїзм і бажання поділитися з колегами ідеєю або фінансова допомога друзям, зрештою, принесуть користь вам. На перший план вийдуть родичі старшого покоління, вони потребують турботи та уваги.

 Риби

Цей день обіцяє бути дуже вдалим. Ви навіть здивуєтеся тому, скільки можливостей відкриється перед вами. Ваша наполегливість буде сприятлива і затребувана для успіху в будь-яких справах і в любові, і в бізнесі, і в кар’єрі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.