В Умані засуджено іноземця за спробу вчинити крадіжку

Опубліковано: 11.12.2016

35407-1u

Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 40-річного громадянина Грузії. Повідомляє “ПРОЧЕРК”.

Чоловік, перебуваючи в м. Умань біля магазину “Фуршет”, з метою таємного викрадення чужого майна, просунувши руку через відчинене вікно до салону автомобіля, який перебував на паркові, намагався таємно викрасти майно, а саме: чоловічу сумку, в якій знаходився мобільний телефон, чим міг заподіяти потерпілому матеріального збитку на загальну суму майже 3000 гривень, однак не довів свій злочинний умисел до кінця, так як був затриманий свідками вчинення даного правопорушення.

За результатами судового розгляду, Уманським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч.1 ст. 185 КК України, а саме закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та врахувавши повне визнання обвинуваченим своєї вини, щире каяття та відшкодування потерпілому завданого збитку, призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.