Викрадача авто “закриють” в психіатричній лікарні

Опубліковано: 11.12.2016

40513904

У провадженні Золотоніського міськрайонного суду перебувало кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, а саме незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане із насильством, що не є небезпечним для життя та здоровя. Пише Громадсько-політичне видання “Прес-Центр”

В ході судового розгляду встановлено, що житель міста Черкаси в січні 2016 року, перебуваючи в м. Золотоноша, реалізуючи свій умисел, спрямований на незаконне заволодіння транспортним засобом, шляхом застосування насильства, що не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, а саме нанісши останньому удар в область ніг, внаслідок якого потерпілий впав та отримав тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку, забою м’яких тканин та синця обличчя, заволодів автомобілем, спричинивши матеріальної шкоди потерпілому на загальну суму 22428,71 грн.

Суд, визнав доведеним в суді факт вчинення чоловіком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України.

Разом з тим, в судовому засіданні встановлено, що злочинець під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними, у зв’язку з чим за рішенням суду відносно нього застосовано примусові заходи медичного характеру у виді амбулаторної психіатричної допомоги у примусовому порядку.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.