Презентували канадський фільм про Голодомор, дії якого відбуваються на Черкащині

Опубліковано: 12.12.2016

У дні вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. – геноциду українського народу – у столиці презентували фрагменти фільму “Гіркі жнива” (Bitter Harvest, Devil’s Harvest), першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття, – пише «Урядовий портал».

1ce9b018498ce98f0b1b4257e4fea608_930_0_0

Зйомки проходили в Україні влітку 2013 року. Музей в Пирогово став селом на Черкащині, де відбуваються основні події картини. А види Кремля знімали в Лондоні.

«Телекритика» поспілкувалася з продюсером фільму Яном Ігнатовичем і режисером Джорджем Менделюком і дізналася найцікавіші факти про картину.

Перший англомовний повнометражний фільм про Голодомор

https://www.youtube.com/watch?v=CzyLKVrvZXY

“Картина про любов, честь і незламність нації” – описують фільм його творці.

Bitter Harvest («Гіркі жнива») орієнтований передусім на західну аудиторію. У центрі картини – любовна історія Юрія і Наталії на тлі сталінського терору, репресій, голоду і боротьби за виживання.

Крім відновлення історичної правди, фільм має допомогти розумінню і сьогоднішньої України. “Через фільм ми намагалися донести, чому в Україні завжди виступали проти тоталітаризму і чому у нас стільки революцій”, – пояснює історичний консультант фільму Людмила Гриневич.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.